Wyjątkowa biżuteria na ślub. O czym przyszła Panna młoda zapomnieć nie może?

Wyjątkowa biżuteria na ślub. O czym przyszła Panna młoda zapomnieć nie może?

Biżuteria to obowiązkowy dodatek do sukni ślubnej, dodaje blasku i sprawi, że praktycznie każda panna młoda będzie wyglądać wyjątkowo. Podpowiemy więc, jak można dobrać odpowiednią biżuterię ślubną, by rzeczywiście stała się dopełnieniem całości. Biżuteria to przede wszystkim istotny element całej stylizacji ślubnej i dlatego koniecznie trzeba będzie ją starannie dopasować do sukni, welonu oraz butów. Wtedy będzie można oczekiwać, że doda elegancji i subtelnie podkreśli cały wygląd. Jednak przy wyborze tego dodatku ważne będzie również to, by zwracać uwagę nie tylko na sam wzór czy zdobienia, które mają być odpowiednio dopasowane do kreacji ślubnej, ale liczy się również wielkość i kształt biżuterii, która będzie wdzięku dodawać i będzie proporcjonalna do sylwetki panny młodej. Najnowsze trendy pokazują nam, że kobiety nie musza kupować kompletów, w których będzie naszyjnik, bransoletka czy kolczyki, ponieważ nie każda sukienka tego właśnie będzie wymaga. Często można rezygnować z części takiej biżuterii a wszystko i tak będzie wyglądać doskonale.

Srebro czy złoto?

Od wielu lat sprawdzać się będzie srebrna biżuteria, która pasować będzie praktycznie do każdej kreacji ślubnej oraz dodatków, a jeśli będzie połączona z kryształkami czy cyrkoniami będzie się ładnie błyszczeć i wyglądać może zjawiskowo. Dla mniej przesądnych panien młodych ciekawa może być biżuteria z dodatkiem pereł, która jak się wydaje będzie sprawdzonym wariantem, może się okazać bardzo elegancka. Jeśli chodzi o złoto wydaje się być to rozwiązanie, które jednak rzadziej pojawia się na ślubach. Może się tak zdarzyć, ponieważ złoto to opcja, która pasować będzie wyłącznie do estetyki sukni w kolorze kremowym a do bieli już nie będzie pasować. Ewentualnie można postawić na taką biżuterię, jeśli będzie dla nas cenna pamiątka rodzinna i dlatego w tym ważnym dniu będziemy chcieli ją założyć.

kolczyki na ślub

Jakie kolczyki ślubne?

Oprócz obrączki i pierścionka zaręczynowego wydaje się, że to najważniejszy drobiazg, bez którego nie będzie można stworzyć udanej stylizacji ślubnej. Mowa tutaj oczywiście o kolczykach, które rzeczywiście są bardzo ważne i stanowią o uzupełnieniu kreacji a także dodają pannie młodej sporo uroku oraz blasku. Jednak, żeby tak było powinny być spasowane idealnie z suknią ślubną, ale muszą być także dobrane odpowiednio pod kątem fryzury oraz twarzy. Kobiety powinny wybierać pewne przeciwieństwo dla siebie. Jeśli chodzi o okrągłą buzię to najlepsze będą kolczyki, które będą długie i w ten sposób jako wiszące będą skutecznie optycznie wydłużać twarz i ją wyszczuplać, a wszystkie kobiety o pociągłej twarzy muszą unikać takich długich kolczyków a zamiast nich powinny stawiać na propozycje, które będą krótkie, mocno zdobione modele, które mają za zadanie skracać nieco oraz poszerzać twarz.

Przy trójkątnej buzi idealnie będą się sprawdzać kolczyki, które mają szerszy dół i węższą gór. Przy kwadratowej dozwolone będą wszelkie koła, kulki, ale również wzory wiszące, których rolą będzie łagodzenie rysów twarzy. Ważne jest również to, by panna młoda mogła przymierzyć kolczyki nim zdecyduje się na zakup. W ten sposób może skutecznie sprawdzić czy będą jej odpowiadać i ostatecznie podjęcie decyzji o zakupie powinno być bardziej przemyślane. Jeśli chodzi o fryzurę to pamiętajmy, że przy wszelkich upięciach i kokach dobrze wyglądają kolczyki wkrętki oraz takie, które przylegają do uszów. Natomiast w przypadku rozpuszczonych włosów stawia się na wiszące i bogato zdobione modele, które mogą mieć dość duże rozmiary.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl