Biżuteria ślubna - wybierz dodatki i detale weselne

Biżuteria ślubna - wybierz dodatki i detale weselne

Drobne detale oraz dodatki to takie elementy, które w wielu przypadkach będą decydować o tym jak ostatecznie wygląda jakaś stylizacja. Jest to również związane ze stylizacjami ślubnymi. Jeśli dobrze będziemy dobierać kolczyki czy naszyjniki można podkreślić linię szyi a także owal twarzy, dodatkowo sprawi się, że będziemy wyglądać tego dnia wyjątkowo. Oczywiście może być także inaczej, gdy biżuteria sprawi, że nasza suknia straci swój urok i blask. Dlatego mamy kilka porad, które mamy nadzieje, że pomogą Wam odnaleźć idealną biżuterię.

Kształty twarzy, a biżuteria

Pierwszy i najważniejszy element, na który trzeba zwracać uwagę, gdy wybieramy biżuterię ślubną to między innymi kształt naszej twarzy ma znaczenie. Należy zobaczyć w lustrze i ocenić czy mamy owalną, prostokątną czy trójkątną twarz. Zasady dobierania biżuterii są proste i nie będzie to wyłącznie związane z biżuterią na ślub, ale ogólnie, gdy chodzi o biżuterię. Jeśli mamy twarz trójkątną warto wybierać kolczyki w kształcie łez, do twarzy kwadratowej naszyjnik albo elementy okrągłe w kolczykach. Przy okrągłej twarzy będzie się sprawdzać kwadratowe, prostokątne i podłużne kolczyki. Jeśli chodzi o najlepsze stylizacje

biżuteria na ślub

Sukienka na ślub i biżuteryjne detale

Jeśli chodzi o kształt twarzy będzie miał on bardzo duże znaczenie, gdy wybieramy biżuterię na ślub. Musi być ona przede wszystkim dopasowana idealnie do suknie ślubnej, a takimi istotnymi elementami w sukience będzie przede wszystkim to, by zwracać uwagę na dekolt czy kolor. Jeśli chodzi o dekolt w kształcie serca będzie się sprawdzać dobrze naszyjnik z wisiorkiem. Suknia, która ma gorsetowy top będzie połączona dobrze z kolią oraz delikatnym naszyjnikiem. Taka kwestia jak kolor sukni również jest bardzo ważna. W przypadku sukni białej pasować będzie do niej między innymi biżuteria srebrna złota, a takżę propozycje z dodatkiem pereł. Jeśli jednak suknia będzie ecru albo śmietankowa to wydaje się, że zdecydowanie lepsza będzie biżuteria złota. Różnego rodzaju przeźroczyste kryształki są dobrym dodatkiem praktycznie do sukienki w każdym kolorze.

Fryzura ślubna współgrająca z biżuterią

Taka ważna sprawa, która również musi być brana pod uwagę to występujące ułożenie włosów. Jeśli włosy będą upięte do góry albo też związane w kok będzie się można zdecydować na kolczyki długie zwijające jak i też propozycje takie jak wkręty. Gdy chodzi o włosy będzie można je mieć rozpuszczone i wtedy praktycznie nie trzeba będzie się skupiać na kolczykach, w takiej sytuacji tak naprawdę wystarczą nam praktycznie tylko drobne wkręty. Należy również pamiętać, że gdy wybieramy biżuterię na ślub istotną kwestią będzie między innymi umiar. Biżuteria ma stać się jedynie pewnym dodatkiem, który będzie odpowiadał za podkreślenie całej stylizacji a nie będzie to jej główny, najważniejszy punkt. Dlatego warto podchodzić do tego racjonalnie, tak by ostatecznie ten wybór był przemyślany, by tego dnia wyglądać naprawdę perfekcyjnie, każdy element musi być dobrze spasowany.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl