Dzień który zmienił moje życie - biżuteria ślubna jako talizman przynoszący szczęście

Dzień ślubu to rzeczywiście wielkie przeżycie, pojawiają się ogromne emocje, przysięga, goście, którzy chcą nam jak najlepiej życzyć. Pojawia się zabawa do białego rana, ale potem jak wiadomo pytanie: jak będzie dalej?

Od dawna już wiadomo, że piękny ślub to początek życiowej drogi, która czasem będzie piękna i kolorowa, ale pojawić się mogą również momenty nerwowe, kłopoty, z którymi musimy sobie jakoś poradzić.

Amulet

Każdy pewnie słyszał o tym, że amulety chronią, dodają odwagi, uspokajają nerwy. Dlaczego nie lepiej będzie użyć mocy już w pierwszym i to jednym dniu, by dalej było już prosto? Oczywiście nie będziemy proponować Pannom Młodym trzymania zamiast bukietu kwiatów amuletów, ale na pewno można wykorzystywać moc kamieni w biżuterii i innych dodatkach, które będą założone na ślub. Warto sobie pomyśleć, co tego dnia będzie ważne. Czy chcemy zdecydować się na naturalne kamieni, które jednocześnie będą dodawać odwagi, uspokajać nerwy, będą również świadczyć o wierności, mądrości, a dodatkowo mogą wzbudzić namiętność w związku i pożądanie. Można będzie także ochronić się przed złymi mocami.

Kamienie, nad którymi warto się zastanowić

Malachit

Patronką będzie bogini Wenus – i nic więcej nie będzie trzeba dodawać. Będzie sprzyjać miłości, płodności oraz szczęści. Może wpływać na pogodę ducha oraz optymizm.

Kwarc różowy – kamień miłości

Promieniu dobroczynną energią, pomaga w zrozumieniu oraz przebaczaniu

Kamień księżycowy

Może przynieść wrażliwość, świadomość, dodaje spokoju oraz harmonii. Kobietom zwiększać będzie atrakcyjność, uwypukla kobiecość, wdzięk oraz grację, a mężczyzną będzie dawać więcej zrozumienia.

kamień księżycowy

Jadeit

To najsilniejszy amulet, który będzie zapewniał nam szczęście, dobrobyt oraz udane pożycie małżeńskie

Perła

To symbol wierności, skromności, oczyszczają uczucia, usuwają negatywne wspomnienia

Hematyt – talizman zwycięzców

Może pomóc nam w walce z trudnymi życiowymi sytuacjami. Kobiety, które decydują się na jego noszenie uważane są za osoby, które twardo stąpają po ziemi, mają silny charakter.

Magnezyt

Odpowiada za lepszą koncentrację, opanowanie, odprężenie, cierpliwość, miłość do samego siebie, bezwarunkową miłość a także może wpływać na to, że pojawiać się będzie większa namiętność.

Prehnit

Zwiększy wewnętrzną wiedzę o sobie, pokazuje drogę do duchowego rozwoju. Może odpowiadać za połączenie woli i serca, pozwala nam osiągać najwyższe dobro. Można dzięki niemu zwiększyć swoją intuicję, pojawia się zrozumienie, jest szansa na to, by rozwiać nieprzyjemne, bolesne wspomnienia. Będzie ułatwiać bycie tu i teraz.

Howlit

Kamień mądrości, który może wpływać na uspokojenie, buduje cierpliwość, dzięki niemu wycisza się umysł, usuwa się napięcie. Osoby wybuchowe mogą chronić się przed pojawiającą się agresją.

Widać więc, że tego wyjątkowego dnia można mieć ze sobą wiele różnych propozycji, gdy chodzi o amulety i rzeczywiście powinny się one świetnie sprawdzić, dzięki temu rzeczywiście docenimy nasze przyszłe małżeńskie życie, z którego będziemy zadowoleni.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl