Biżuteria ślubna stworzona z myślą o Tobie ❤

Biżuteria ślubna stworzona z myślą o Tobie ❤

Marzeniem każdej Panny Młodej jest ślub w przepięknej oprawie, wspaniałe przyjęcie weselne, a także wyjątkowa suknia, dzięki której będzie się czuć jak księżniczka. Sukienka jednak to nie wszystko. Na wizerunek pięknej Panny Młodej składa się również perfekcyjny makijaż, fryzura, a także biżuteria. Popularnych wyborem wśród przyszłych Panien Młodych są oczywiście klasyczne zestawy kolczyki i wisiorek. Kierując się preferencjami, a także wzorem i kolorem sukni Panie mogą wybierać pomiędzy klasyczną biżuterią z brylantami czy perłami lub wysadzaną kamieniami szlachetnymi w kolorze dopasowanym do motywu przewodniego całego ślubu i wesela. Odpowiednia biżuteria to klucz do idealnego wyglądu każdej Panny Młodej. Potrafi ona bowiem, wydobyć naturalne piękno z każdej kobiety i podkreślić to, co w niej wyjątkowe na co dzień, jak i w tym najważniejszym dniu.

Kamienie szlachetne – piękno kolczyków ślubnych

Dla kobiet ceniących sobie klasykę i piękno samo w sobie perły będą stanowić odpowiedni wybór. Szafiry natomiast charakteryzują się hipnotyzującą barwą, która podkreśli urok właścicielek niebieskich oczu. Brylanty zaś postrzegane są jako bardzo eleganckie kamienie, które idealnie podkreślą każdy ślubny look. Dzięki bogatej ofercie biżuterii ślubnej każda Panna Młoda znajdzie u nas coś wyjątkowego dla siebie. Prezentowana poniżej galeria zawiera kolczyki najczęściej wybierane przez Panie Młode odwiedzające nasz Salon.
 

Kolczyki z brylantami – powiew elegancji

 

kolczyki w sztyfcie z brylantem kolczyki z perłami i  brylantami

>>CENA: 2710 zł<<

Dostęnpe w: 

Białym złocie pr. 585
Żółtym złocie pr.585
Masa: 0.84g
Brylanty - 2 szt (0,18 ct.)

>> CENA: 2600 zł <<

Dostęnpe w: 

Żółtym złocie pr.585 + srebro (oprawa)
Masa: 2.35 g
Brylanty - 8 szt (0,12 ct.)

Perły - 2 szt (5mm, Biwa)

>> CENA: 2800 zł <<

Dostęnpe w: 

Żółtym złocie pr.585 + srebro (oprawa)
Masa: 2.5 g
Brylanty - 1 szt (0,12 ct.)

Szafiry - 2 szt (0,70 ct.​)


Nasz salon stawia przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, dlatego staramy się, aby oferta ślubna spełniała wymagania każdej z Was. Motywem przewodnim w naszym wyrobach jest zawsze klasyka i naturalne piękno. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy podczas wyboru biżuterii dostępnej w naszej ofercie, jak i podczas projektowania indywidualnego zamówienia. Odwiedź nasz salon ROREN, który znajduje się w Krakowie przy ulicy Wielopole 24 lub zapoznaj się z naszą ofertą dostępną online w całej Polsce.


Biżuteria ślubna – z miłości do piękna Robert Siudek 
 

Jubiler Robert Siudek

Klasycznie, pięknie i stylowo. Tak w kilku słowach można opisać produkty, które wychodzą spod ręki Roberta Siudka. To ponadczasowy jubiler, który ceni sobie wysoką jakość wykonania połączoną z wyjątkowym wykończeniem. Jego inspiracją jest biżuteria tworzona przez wiedeńskich i petersburskich artystów XIX wieku. W ofercie naszego salonu ROREN oprócz wyjątkowej biżuterii ślubnej znajdziecie Państwo również biżuterię antykwaryczną, jak i okolicznościowe kolczyki, pierścionki czy wisiorki. Zapoznaj się z naszym asortymentem online lub w sklepie stacjonarnym w Krakowie.
 

Podsumowanie

Dla każdej Panny Młodej ślub to wielkie i jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wszystko zatem musi być wyjątkowe, biżuteria również. Dzięki niej Panna młoda będzie mogła poczuć się pięknie i olśnić blaskiem innych gości. Przy wyborze biżuterii ślubnej oprócz własnych preferencji bardzo ważny jest rodzaj kamienia oraz jego kolor. Każdy bowiem posiada inną symbolikę. Jeśli szukasz odpowiedniej biżuterii dla siebie, to koniecznie odwiedź nasz salon jubilerski!

 

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl