Biżuteria ślubna dla Wyjątkowej Panny Młodej ❤

Biżuteria ślubna dla Wyjątkowej Panny Młodej ❤

Każda Panna Młoda marzy o wyjątkowym ślubie i przyjęciu weselnym, na który składajają się najmniejsze detale. Perfekcyjny, romantyczny wygląd Panny Młodej to nie tylko suknia ślubna, ale także współgrający z nią makijaż, fryzura i biżuteria odekwatna do sytuacji. Wiele Przyszłych Panien Młodych wybiera klasyczną biżuterię: kolczyki i wisiorek, często występujące w zestawach, lub czasem jako pojedynczy dodatek. Z zależności od koloru przewodniego Panie decydują się na proste kolczyki z brylantami, perłami lub kamieniami szlachetnymi w wybranym kolorze np szafiry lub szamragdy. Odpowednio dobrana biżuteria ślubna modeluje owal twarzy, rozświetla cały look i podkreśla naturalne piękno Panny Młodej. Dzięki wyjątkowej oprawie każda z Pań poczuje się nie tylko wyjątkowo, ale nabierze pewności siebie w najważniejszym Dniu w Życiu. 

Kamienie jakie osadzamy w naszych kolczykach ślubnych

Perły, to klasyka sama w sobie - subtelnie a zarazem wymownie podkreślają kobiecość i naturalny wdzięk Posiadaczki. Głęboka, niezwykła barwa szafirów podkreśla i wybija na pierwszy plan kolory tęczówek. Brylanty uważane za ponadczasowe i wyrafinowane kamienie ozdobne wkomponują się do każdej ślubnej stylizacji, nadając jej ekskluzywnego tonu. Wybór jest spory i należy jedynie do Panny Młodej. Możliwości zestawień jest wiele. Poniżej prezentujemy popularne kolczyki wybierane przez przyszłe Panny Młode w naszym Salonie. Być może, któraś z propozycji przypadnie Wam do gustu, lub stanie się inspiracją. 

 

Propozycje kolczyków z brylantami

 

kolczyki w sztyfcie z brylantem kolczyki z perłami i  brylantami

>>CENA: 2710 zł<<

Dostęnpe w: 

Białym złocie pr. 585
Żółtym złocie pr.585
Masa: 0.84g
Brylanty - 2 szt (0,18 ct.)

>> CENA: 2600 zł <<

Dostęnpe w: 

Żółtym złocie pr.585 + srebro (oprawa)
Masa: 2.35 g
Brylanty - 8 szt (0,12 ct.)

Perły - 2 szt (5mm, Biwa)

>> CENA: 2800 zł <<

Dostęnpe w: 

Żółtym złocie pr.585 + srebro (oprawa)
Masa: 2.5 g
Brylanty - 1 szt (0,12 ct.)

Szafiry - 2 szt (0,70 ct.​)


Klasyka to ponadczasowa elegancja, dlatego zawsze w swoich wyrobach stawiamy właśnie na nią. Dbamy o to, by każda Panna Młoda czuła się wyjątkowo. Służymy fachowym doradzctwem podczas kreacji własnych projektów biżuterii oraz przy wyborze produktów z naszego asortymentu. Szczególny nacisk kładziemy na detale, przekładające się na jakość ogółu tworzonej biżuterii. Prócz salonu ROREN w Krakowie mieszczącego się na ulicy Wielopole 24,31-072 Kraków, posiadamy także sklep internetowy, dzieki któremu jesteśmy dostępni w całej Polsce. 


Robert Siudek - wyjątkowa biżuteria ślubna 
 

Jubiler Robert SiudekJubiler z zamiłowania, nie tylko z wyuczonego zawodu. W swoje projekty wkłada całe serce, dzięki czemu są tak wyjątkowe i unikalne. Elegancka forma, styl i klasa - tak w kilku słowach opisać można kreacje artysty, inspirowane pracami wiedeńskich i petersburskich jubilerów z czasów XIX wieku.  Nowoczesna oraz antykwaryczna biżuteria powstaje w krakowskiej siedzibie firmy. Prócz bizuterii ślubnej, w ofercie ROREN znajdują pierścionki okolicznościowe, obrączki, wisiorki. Zapraszamy do odwiedzin sklepu stacjonarnego jak i internetowego. 
 

Podsumowanie
 

Ślub to wyjątkowy dzień. Niewątpliwie jeden z najwazniejszych w życiu. Panna Młoda potrzebuje wyjątkowej ślubnej biżuterii, dzięki której poczuje się pewnie i wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Podczas wyboru prócz gustu, warto pamiętać o doborze odpowiedniej kolorystyki kamienia i kruszcu, oraz zwrócić uwagę na ich wymowną symbolikę. W naszym Salonie przyszłe Panny Młode  na pewno znajdą dla siebie wyjątkową biżuterię ślubną. Serdecznie zapraszamy!

 

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl