Biżuteria pasująca do sukni ślubnej. Jak skomponować zestaw idealny?

Biżuteria pasująca do sukni ślubnej. Jak skomponować zestaw idealny?

Pewnie każdy lubi realizować pewien program. Szukamy dodatków, wszystkiego co ma skutecznie dopełniać resztę i powinno wstać się tak naprawdę wisienką na torcie. Jednak znalezienie tych elementów nie będzie takim prostym zadaniem. Trzeba się między innymi podporządkować, uwzględnić to co ważniejsze, już nie tylko motyw przewodni, ale przede wszystkim suknie ślubną.

Postaramy się podpowiedzieć co w takich poszukiwaniach będzie najważniejsze

Należy obejrzeć dokładnie suknie, a najlepiej robić kilka dużych zdjęć i zabierać je ze sobą na zakupy. Koniecznie trzeba zobaczyć dekolt, zdobienia, kolor i styl a także rodzaj tkaniny.

Warto przyjrzeć się zdobieniom, tym ile ich jest w jakich miejscach się pojawiają i jak wyglądają. Szczególnie mocno zdobione będą suknie, nie będą potrzebowały dodatkowych ozdób. Tak naprawdę są one ozdobą samą w sobie. Jeśli już zdecydujemy się na biżuterię trzeba pamiętać, by materiałem i style pasowała do sukni. Przy skromnej suknie szczególnie wzrośnie pole do popisu.

Dekolt

Istotnym elementem każdej sukni będzie oczywiście dekolt. Do okrągłego oraz odsłaniającego ramiona gorsetu pasować będą okrągłe naszyjniki a przy gorsecie skromniejszym będzie można postawić na dużą biżuterię. Jeśli pojawia się kształt dekoltu V będzie można wybrać naszyjnik V albo Y.

Ładne kolczyki

Kolczyki, a wiec jeszcze większe wyzwanie, ponieważ wybór ich nie będzie prosty. Dużo będzie uzależnione od tego jaką fryzurę na ten konkretny dzień będziemy planować. To rzeczywiście bardzo istotne, ponieważ fryzura tego dnia może wyglądać różnie, a co za tym idzie rzeczywiście dopasowanie kolczyków będzie istotnym uzupełnieniem takiej stylizacji jaką będziemy przygotowywać. Zainteresowanych doborem kolczyków do kształtu twarzy powinniśmy odesłać do osobnego wpisu. Ogólnie raczej unika się dużych kolczyków i naszyjnika, nadmiar nie będzie dobrze wyglądał.

bransoletka ślubna

Bransoletki modne - Czyli jakie?

Bransoletki pasują zawsze bardzo dobrze i praktycznie zawsze będzie można je dobrze zestawić. Te delikatne, ogromne czy nałożone w dużej ilości. Mogą pasować do skromnych sukni, które nie mają w okolicach bioder nie mają zdobień. Wydaje się, że bransoletki to obecnie szczególnie modny trend.

Kwiaty we włosach

Dekoracje kwiatowe, które zostaną wpięte we włosy to również bardzo istotny obecnie element, który należy to tych najbardziej popularnych i najczęściej wykorzystywanych trendów.

Naszyjnik ślubny i reszta dodatków, dopasowana do stylizacji

Biżuteria powinna pasować do siebie. Kolczyki, naszyjnik, bransoletka – to wszystko powinno być zawsze w takim samym stylu, wtedy rzeczywiście estetyka będzie wyglądać należycie. Pamiętajmy również o tym, że biżuteria w jakieś mierze będzie także wpływać na proporcje ciała i dlatego właśnie powinniśmy spojrzeć w lustro przy założonych wszystkich dodatkach, wtedy będzie okazja do tego, by sprawnie ocenić jak będzie wyglądać biżuteria. Obejrzeć trzeba biodra, ramiona czy przypadkiem nie stały się większe czy mniejsze. Małą sylwetkę czy duże akcesoria mogą stać się problemowe, dlatego rzeczywiście należy na to uważać. Osoba, która ma problem z nadmiernymi kilogramami może mieć również istotny problem, ale na pewno będzie trzeba szukać rozwiązań wyszczuplających. Jeśli chodzi o to co ma jeszcze duże znaczenie to na pewno kolor skóry oraz typ urody. Kolor biżuterii powinien oczywiście do tego pasować. Warto szukać takich opcji, które stworzą wyjątkową estetykę, co by nie powiedzieć chodzi jednak o dzień ślubu, w którym chcemy wyglądać perfekcyjnie.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl