Królewskie zaręczyny jak z bajki

Królewskie zaręczyny jak z bajki

Książę z bajki

Prawdopodobnie każda kobieta marzy o wspaniałym rycerzu w zbroi, który będzie księciem dla jej serca. Obecnie jednak to raczej opowieści z bajek a nie realia, które można spotkać na każdym kroku. Damska wyobraźnia idzie bardzo daleko, ale czy rzeczywiście można w to wierzyć? Pewnie w większości przypadku nie. Ale oczywiście nie można od razu uważać, że panowie nie mogą zaskoczyć partnerki tak samo jak rycerz w pięknej zrobi i dać jej wyjątkowe chwile. Możliwości jest rzeczywiście wiele i zaręczyny mogą wyglądać wyjątkowo. Wystarczy jedynie dobrze się przygotować i przemyśleć jak to wszystko zrobić, by rzeczywiście ten dzień był niezapomniany a potem prze lata były snute opowieści o tym wyjątkowym dniu.

Odważny prezent na zaręczyny

Jeśli przyszła narzeczona nie boi się szalonych przeżyć będzie można przygotować dla niej wyjątkowe zaręczyny np. w trakcie trwania koncertu, gdy takie pytanie o przyszły ślub zostanie zadane publicznie. Jeśli ktoś lubi śpiewać można zabrać kobietę do pubu i tam po ustaleniu szczegółów z właścicielem będzie można zaśpiewać romantyczną piosenkę i następnie się oświadczyć. Pewnie kobieta będzie zachwycona takimi właśnie zaręczynami, jeśli tylko będą one zgodne z waszymi charakterami. Jeśli ukochana jest nieśmiała i unika tłumów to raczej trzeba unikać takich rozwiązań, w których będzie dokonywać się zaręczyn, oświadczyn w miejscach, gdzie będzie wiele osób.

Romantyczne zaręczyny

Romantyczne zaręczyny są odpowiednie praktycznie zawsze i będą w stanie oczarować każdą kobietę. Organizacja takich romantycznych zaręczyn w ramach kolacji przy świecach. Może się odbywać w mieszkaniu albo też w romantycznej restauracji. Do tego konieczne będzie trzeba pomyśleć również o wyjątkowym winie, nastrojowej muzyce czy bukiecie pięknych kwiatów. I oczywiście najważniejszy element tego dnia a więc pierścionek. Taka opcja jest standardowa, ale będzie działać zawsze. Przy tej okazji warto ułożyć sobie kilka słów, które sprawią, że wybranka będzie mogła poczuć się rzeczywiście wyjątkowo w tym dniu.

pocałunek, para, zaręczyny

Zaręczyny z nutą sentymentalizmu

Sentymentalizm to również droga, którą będzie można wybrać. Pewnie każdy pamięta miejsce pierwszego spotkania, randki czy pocałunku. Dlatego warto pomyśleć o tym, by zwabić kobietę w to wyjątkowe miejsce i tam właśnie poprosić o rękę. Jeśli miało to miejsce nad morzem można wybrać się tam na weekend i wybrać się na plażę, by zdecydować się na zaręczyny. Taka wyjazdowa forma będzie jeszcze bardziej efektywna i zapamiętana. Jeśli pierwszy wspólny czas był nad jeziorem można wybrać się rowerami na wycieczkę niezapomnianą, piknik w roli głównej z pierścionkiem. Zawsze gdy tylko pamiętamy swoje wyjątkowe chwile i moment poznania będziemy w stanie wybrać dla siebie taką formę zaręczyn, która będzie wyjątkowa i na długi czas zostanie zapamiętana.

Pamiętać należy o tym, że najistotniejsze będzie jednak to czy będziemy chcieli spędzić ze sobą resztę życia. Wspólnie dzielić wszystkie radości, smutki i tworzyć wyjątkową jedność. Do tego jak wiadomo nie trzeba mieć kosztownej oprawy zaręczyn czy też najdroższego w sklepie pierścionka. Wystarczy, że takie zaręczyny będą szczere i będą wypływać z głębi serca, liczy się bowiem uczucie. Wybranka na pewno będzie w stanie docenić taką chwilę i poczuje, że spełniają jej wyjątkowe marzenia. To jak będą przebiegały zaręczyny zależy tak naprawdę wyłącznie od nas i naszego pomysłu, warto więc dbać o to, by ta chwila była naprawdę wyjątkowa. To oczywiście sprawi, że będziemy wspomnieniami do tego wracać.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl