Kolczyki ślubne oraz cała reszta dodatków dopełnieniem weselnej stylizacji

Kolczyki ślubne oraz cała reszta dodatków dopełnieniem weselnej stylizacji

Biżuteria, która będzie dobrze dobrana to pewne uzupełnienie dla stroju każdej kobiety. Szczególnego wymiaru będzie nabierać, gdy chodzi o moment gdy kupujemy biżuterię na ślub. W tym dniu każda kobieta chce wyglądać rzeczywiście idealnie. Wybór biżuterii ślubnej nie jest taką prostą czynnością, szczególnie, jeśli weźmie się pod uwagę to jak wiele różnych produktów będzie nam oferowanych. Wiele osób pewnie ma inne zdanie na ten temat i twierdzi, że od przybytku głowa nie boli. Ale jak bliżej się temu przyjrzymy to dość szybko zrozumiemy, że ta sprawa nie jest taka prosta jakby się mogło wydawać. Co więc zrobić, by nie przesadzić i wyglądać doskonale.

Do sukni ślubnej – jaka biżuteria

Jeśli chodzi o suknię ślubną to nawet najpiękniejsza nie będzie wszystkim. Idealnie będzie znaleźć dobre dodatki, które sprawią, że estetyka będzie tego dnia wyjątkowa. Jeśli chodzi o znalezienie biżuterii należy brać pod uwagę kilka podstawowych reguł, by ten wybór był udany. Tak naprawdę są proste zasady i raczej nie powinno to stanowić dla nas większego problemu, każdy sobie z tym poradzi.

Jaki kolor sukni ślubnej

Najczęściej kobiety wybierają białe albo ecru. Jeśli będziemy chcieli mieć kolor sukni całkowicie biały to wyborem będzie biżuteria w kolorze srebrnym. Suknia, która będzie miała odcień kości słoniowej będzie dobrze wyglądać ze złotem klasycznym albo białym. Warto, by mieć dobrze dopasowany kolor sukienki i materiał z jakiego będzie wykonana biżuteria.

Biżuteria na ślub a dekolt

Jeśli ktoś będzie stawiał na duże naszyjniki oraz kole to można pozwolić sobie na takie opcje, jeśli mamy dekolt w kształcie serca. Jeśli jednak ktoś stawia na mały dekolt w kształcie V najlepsze będą delikatne naszyjniki. Dowolność przy wyborze będą miały te osoby, które chcą się zdecydować na kupno sukienki w asymetrycznym dekolcie albo też takiej sukienki, która będzie miała jedno ramię. Taka suknia będzie pasować do klasycznych, eleganckich czy delikatnych naszyjników, może być również połączona z perłami i nieco nowoczesnym wisiorem.

dekolt w sukni ślubnej, naszyjnik

Twoja suknia w niebanalnym stylu

Jeśli szukamy biżuterii trzeba będzie zwracać uwagę na fason oraz styl sukni. Suknia – princeska będzie wyglądać idealnie z delikatnymi kryształkami albo cyrkoniami. W stylu vintage sprawdzają się suknie, które są połączone z perłami albo koralami. Kluczowa sprawa to oddanie stylu jaki chętnie wybiera Panna Młoda.

Bez naszyjnika

Nie każda Panna Młoda musi mieć ozdoby na szyję. Jeśli rezygnujecie z naszyjników albo kolii będzie warto myśleć o kolczykach, które będą dobrze zauważalne. Długie, ozdobne, srebrne kolczyki, oryginalne cyrkonie czy duże wkrętki. Wszystko będzie uzależnione od indywidualnych preferencji jakie będziemy mieli w stosunku do takiej biżuterii.

Na koniec

Jeśli już znamy wszystkie reguły, które będą dotyczyć doboru biżuterii to raczej nie powinno być problemów z wybraniem dobrego kompletu do sukni. Dobrze jednak wspominać, że są reguły, które można po prostu łamać. Czasem złamanie ogólnie obowiązujących norm może decydować o tym, że estetyka stanie się korzystniejsza niż przygotowywanie form nawiązujących do sztywnych reguł. Właściwie każdy może sam myśleć o tej estetyce, która jemu będzie najbardziej odpowiadać i takie kwestie przede wszystkim powinno się brać pod uwagę. Jeśli to się uda będziemy zadowoleni z tego jak cała stylizacja tego wyjątkowego dnia będzie się prezentować, jak inni będą nas widzieć. Rzeczywiście to taka kwestia, która ma duże znaczenie i powinna być brana pod uwagę, by ten dzień był niezapomniany.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl