Czy błyszczysz jak diament? Jeśli jesteś urodzony w kwietniu to tak!

Czy błyszczysz jak diament? Jeśli jesteś urodzony w kwietniu to tak!

Wszystkiego najlepszego dla urodzonych w kwietniu Kto ma szczęście urodzić się w kwietniu? Jeśli to Ty, to Twoim kamieniem urodzenia jest diament. Diamenty symbolizują tak wiele: piękno, siłę, odporność, czystość i całe mnóstwo blasku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Symbol niewinności...

Choć diamenty są szanowane wśród minerałów za ich doskonałą siłę i trwałość, są one również związane z niewinnością. Super twarda struktura diamentu sprawia, że jest on praktycznie niezniszczalny. Jego podwójna siła i czystość czynią go idealną ozdobą, gdy jest noszony jako biżuteria.

Więcej niż Wedding Jewelry ...

W Stanach Zjednoczonych, diament jest zazwyczaj kojarzony z pierścionkiem zaręczynowym. Symbolizuje on zobowiązanie małżeństwa. Ale diament jest również kluczowym graczem w najbardziej oszałamiającej biżuterii na świecie. Jego unikalna struktura w połączeniu z wykwalifikowanych technik cięcia pozwalają mu załamać światło w sposób, który jest naprawdę hipnotyzujące. Dziewczyna kwietnia jest szczęśliwy mieć diament jako jej klejnot podpis!

Religijne Znaczenie.

biżuteria

Korzystanie z diamentów w biżuterii i zaangażowanie pierścienie jest stosunkowo niedawno w porównaniu do jego wykorzystania w religijnych rytuałów i zwyczajów. W Indiach, diamenty zostały uznane za religijne ikony ponad 3,000 lat. W Biblii diament reprezentował jeden z Dwunastu Plemion Izraela, i zgodnie z księgą Wyjścia, był używany do ozdabiania szat kapłanów służących w świątyni. W Księdze Jeremiasza diament był używany jako narzędzie i jako instrument sądu.

The World of Colored Diamonds.

I pamiętaj, nie wszystkie diamenty są białe! While diamentowe odcienie są często bladsze niż kolorowe gemstone, ich rzadkość daje im poszukiwany status wśród nabywców biżuterii. Ale, nie są czarne diamenty, diamenty czekolady i pożądane żółte lub różowe diamenty, najbardziej cenne ze wszystkich.

Dowiedz się więcej na: http://mikana.com.pl/

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl