Krótka lekcja o perłach

Krótka lekcja o perłach

Redakcja Together zaprezentowała ostatnio zestaw Akoya Special Edition Value firmy Mikimoto ($3,950). Podpis Akoya perła hodowlana naszyjnik pasmo i pasujące kolczyki stadniny doskonale uzupełniają bez ramiączek sukni i może być lubiany i przekazywane w dół? Perły są klasyczne i nadal współczesne i prawdopodobnie jednym z naszych sklepów najlepiej sprzedających się. Perły są nie tylko piękne, ale są one fascynujące. Każda perła jest, oczywiście, wyjątkowy, ale co sprawia, że każda perła pasma różne i jakie są różne rodzaje pereł? Oto krótka lekcja na perły ... Wspaniała różnorodność w rodzajach pereł dodaje do ich odwołania. Te klejnoty morza będzie różnić się w ich blasku i tajemniczych kolorach w zależności od rodzaju ostrygi, która je wyprodukowała. Oto przewodnik do zrozumienia ich piękny zakres występów: Perły Akoya, są cenione za ich wspaniały połysk i bogaty kolor, perły Akoya są tradycyjnym symbolem elegancji i piękna. Produkowane przez japońskie ostrygi Akoya, są one najbardziej popularne ze wszystkich rodzajów pereł. W zależności od wielkości ostrygi, rosną one od 3-10mm. Kolory wahają się od białego, kremowego i różowego do jasnozielonego, niebieskiego i srebrnego.

Białe perły hodowlane z Morza Południowego

pierścionek

Wspaniały, satynowy połysk tych fantastycznych białych pereł jest wytwarzany przez srebrną ostrygę South Sea. Ich stonowane opalizujący wygląd subtelnie zmienia się w różnych warunkach oświetleniowych, co czyni je stałym cudem do oglądania. Zbierane w rozmiarach od 9mm w górę, ich kształty wahają się od okrągłych, owalnych lub teardrop do free-form baroque.

Czarne perły hodowlane z Morza Południowego

Zapierający dech w piersiach kolor tych naturalnie czarnych pereł jest wytwarzany przez ostrygi czarnoplamiste w wodach u wybrzeży Tahiti i Okinawy. Rozmiary zaczynają się od 8mm, w rundzie, owal, teardrop lub unikalne barokowe. kształty. Choć opisywane jako czarne, bogate, ciemne kolory w rzeczywistości wahają się od łupkowej szarości, srebra i pistacji do pawiej zieleni i czerni z odcieniami zieleni, różu lub błękitu.

Złote perły hodowlane Morza Południowego

Te bogate perły są produkowane przez złotą ostrygę. Ich ciepły, naturalny złoty kolor mówi się, że jest rzadszy niż samo złoto. Paleta kolorów waha się od jasnego szampana do bardzo rzadkiego, głębokiego złota. Ten gatunek ostrygi może również produkować bogato świecące białe perły, ale głębsze złote kolory są najbardziej pożądane ze wszystkich pereł. Zbierane w rozmiarach 9mm i więcej, w okrągłe, owalne, teardrop lub piękne barokowe kształty.

Słodkowodne perły hodowlane

Produkowane głównie w jeziorach i rzekach Chin, perły słodkowodne są hodowane w małżach, a nie w ostrygach. Często są małych rozmiarów, aż dziesięć do czternastu pereł słodkowodnych może być hodowanych w jednej małży. Idealnie okrągłe perły słodkowodne są niezwykle rzadkie.

Conch Perły

Te naturalne perły są zbierane z Królowej Conch, duży ślimak morski z ciężkim, błyszczące powłoki, która żyje w Karaibach i Zatoce Meksykańskiej. Najwyższej jakości przykłady pereł Conch charakteryzują się charakterystyczną "strukturę płomienia", który daje wygląd ognia płonącego na powierzchni.

Czytaj więcej na: http://mikana.com.pl/

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl