Pomysły na pierścionek zaręczynowy

Kiedy nadszedł czas, aby zacząć myśleć o popping pytanie, to również czas, aby rozpocząć przeglądanie pięknych pierścionków zaręczynowych! Z tak wielu opcji oszałamiające tam, zakupy pierścień może szybko stać się przytłaczające. Robiąc kilka badań jest wielkim pierwszym krokiem do znalezienia idealnego zaangażowania pierścień, który można cenić zawsze.

Jeśli wiesz, diamenty są co jesteś zakupy dla, upewnij się, że wiesz, gdzie stoisz na 4 Cs. Zdecyduj się na budżet i ogólny kierunek styl, a będziesz gotowy, aby dostać zakupy!

Chcemy, aby proces zakupu pierścionka zaręczynowego proste i bezstresowe. W tym blogu mamy podzielone na kształty diamentów i ustawienia

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o najlepszych kształtów diamentów i pierścienie!

1. Round

Okrągłe diamenty to klasyczny, ponadczasowy wygląd. Ten olśniewający kształt naturalnie podkreśla brylancję diamentu.

This 14K White Gold zaangażowania pierścień featuring jeden karat kamień centralny jest proste, ale uderzające z projektu halo.

Zespół w tej rundzie solitaire dodaje podwyższony poziom szczegółów, a jednocześnie nadal bardzo przystępne.

2. Owalny

Gotowy na odrobinę blasku? Oczy będą przyciągane do tego 14K White Gold 1 carat Oval Halo zaangażowania pierścień. Ten kształt diamentu w zaangażowania pierścienie naturalnie wydłuża palce.

Jeśli szukasz mniejszego kamienia centralnego, to Gabriel i Co. zaangażowania pierścień oferuje, że, ale z dodanymi Victorian szczegóły. Ten styl jest vintage i ponadczasowe.

3. Księżniczka

To piękno jest showstopper. Z 1.25 ustawienia kamienia centralnego, to Księżniczka Halo pierścień wygląda nawet większe niż życie. Księżniczka diament Cuts są znane wydawać się większe niż są one z powodu szerokiej, płaskiej, piramidy-feel. Jeden z naszych ulubionych Princess Cut Diamond Rings można znaleźć tutaj!

4. Marquise

Długie, stożkowe Marquise stylu cięcia diamentów zmaksymalizować rozmiar karat wygląd. W tym wyjątkowym, halo diament pierścień featuring Marquise centrum diamentu cięcia, ustawienie jest absolutnie jeden z rodzaju. Pokaż swoją wyjątkową miłość z tym pięknym 1 carat kamień centralny z criss-cross zespołu z diamentowymi szczegółami.

5. Pear

Ta delikatna hybryda Marquise i Round cut jest jeszcze bardziej podkreślona przez zakrzywiony i spiczasty zespół.

Oczy będą naturalnie przyciągnięte do punktu i kierunku tego wyjątkowego stylu zaangażowania pierścień!

Ten podzielony trzonek dodaje dodatkowego blasku do już pięknej gruszki w kształcie projektu.

6. Cushion

Ten pierścień będzie wow. Ten 14K White Gold Cushion Three-Stone Halo pierścień ma genialny elegancji i luksusu czuć. Kiedy się na jedno kolano, to będzie upewnić się, aby wziąć ją przez zaskoczenie!

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl