Porady dotyczące zakupu pierścionka zaręczynowego

Porady dotyczące zakupu pierścionka zaręczynowego

Jakaż to radość wybierać pierścionek zaręczynowy! Co za szczęśliwe wydarzenie - jeden z najważniejszych momentów w życiu! Och, naprawdę, mówisz, dobrze, że jest to również przerażające, stresujące i bardzo drogie. Cóż, moja odpowiedź jest to, że nie musi być. Nie, jeśli zrobisz to w sposób, który jest najlepszy dla Ciebie i Twojego zamierzonego. Porady na temat zakupu zaangażowania pierścień ...

Wszyscy słyszeliście o "pave" ustawienie, technika, w której małe diamenty są ustawione blisko siebie w metalu, tworząc wygląd "błyszczące rzeki diamentów".

Dzisiejsi jubilerzy i projektanci używają nowej techniki zwanej micro-pave'. W tej technice, znacznie mniejsze diamenty, że te używane w pave' ustawienie są ustawione tak blisko siebie, że prawie nie widać metalu między diamentami w ogóle. Efekt jest po prostu oszałamiające, ale ten styl jest bardzo pracochłonne.

Wystarczy pomyśleć o wszystkich tych maleńkich diamentów jest ustawiony bezpośrednio do metalu. Jest to trudne, ale wynik końcowy jest tego wart!

Nigdy od początku XX wieku ten lodowato biały metal nie był tak gorący - i jest to trend, który nie wykazuje oznak spowolnienia. Dzięki nowym osiągnięciom technologicznym w produkcji biżuterii, które są używane dzisiaj, coraz więcej projektantów pracuje z platyną. Nowe high-tech produkcji pozwala projektantom tworzyć kawałki, które wcześniej były niemożliwe.

pierścionek

Platyna jest najsilniejszym metalem szlachetnym na świecie. To jest po prostu szepcze do jubilerów, "Jestem metalem siły i piękna. Jestem idealnym wyborem dla delikatnych, koronkowych wzorów, które są jednak mocne i trwałe." I projektanci słuchają.

Platyna jest rzadkim metalem o unikalnych cechach, które sprawiają, że jest nieodpartym wyborem biżuterii. Ze względu na czystą naturę platyny, jest ona naturalnie hipoalergiczna, co czyni ją idealną opcją dla osób o wrażliwej skórze. Najlepszy ze wszystkich, jego błyskotliwy połysk sprawia, że diamenty pop. To sprawia, że platyna jest ostatecznym preferencją dla zaangażowania i obrączki. Czystsze niż zarówno złota i srebra, to nigdy nie blaknie, i nigdy nie matowieje. Twoja biżuteria platyna będzie niewątpliwie stać się najbardziej zazdrosny heirloom.

Kiedy wydaje się, że wszyscy kupują białe metale, dlaczego kupić kawałek w żółtym złocie?

Europa tworzy trendy biżuterii, a jeden z wiodących trendów w Europie teraz jest żółte złoto biżuteria. Jak ten trend kontynuuje swoją drogę do Stanów Zjednoczonych, dlaczego nie być trendsetter? Możesz zintegrować żółte złoto z Twoją białą złotą biżuterią, dodając najpierw dwutonowe (żółte i złote) elementy do tego, co teraz posiadasz. I pamiętaj, możesz mieszać i dopasowywać. W rzeczywistości, mieszanie może być bardziej interesujący i modny wygląd niż dopasowanie!

Złoto i platyna to jedne z najbardziej odpornych na matowienie metali na świecie.

Dlaczego więc zdarza się, że złota biżuteria pozostawia na skórze czarne smugi? Co się dzieje? Tak naprawdę to nie złoto pozostawia tę czarną smugę. To oleje i kosmetyki skóry wchodzą w reakcję ze stopami złota. Jakie jest rozwiązanie? Proste: często czyść swoją biżuterię i zmieniaj marki balsamów i kosmetyków.

Srebro matowieje, ponieważ reaguje z cząsteczkami zawartymi w powietrzu (w szczególności z siarką). To zmatowienie jest mikro-cienką powłoką, a nie degradacją srebra i można je łatwo zetrzeć. Biżuteria srebrna z wyższej półki jest pokryta odporną na matowienie cienką warstwą rodu, który zapobiega matowieniu srebra.

Czy perły nadają się do noszenia na co dzień? Na pewno tak. Już nie kojarzymy te piękne, błyszczące klejnoty tylko z coraz "wszystko ubrany". Pasmo pereł może być nawet noszone z dżinsami i czystą białą koszulą.

Perły, które są rozmieszczone na pasmo z łańcucha złota między perły będzie inny nowoczesny interpretacja. Perła stud kolczyk jest świetną alternatywą dla diamentu stud . Istnieje tak wiele rozmiarów i odcieni dostępnych. I co może być bardziej błyskotliwe i pochlebne niż perła wisiorek z diamentem akcentu ramki twarz kobiety?

Perły mogą być również zaskakująco przystępne cenowo, ponieważ istnieje tak wiele odmian. Co za unikalny, organiczny klejnot!

Dla mnie, luksus jest najlepszym z wszystkiego. Jeśli chodzi o biżuterię, jest to poziom dumy i kunsztu, który jubiler wkłada w każdy element biżuterii, który on lub ona robi. Czuje się absolutnie cudownie nawet trzymać ten kawałek biżuterii, gdzie każdy mały szczegół jest starannie obsługiwane do. Jesteś wyjątkowy i tak powinno być twoja biżuteria.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl