Poszukiwania męskich obrączek ślubnych

Poszukiwania męskich obrączek ślubnych

Już 5.000 lat temu starożytni Egipcjanie wymieniali się obrączkami. Wierzyli oni, że żyła na czwartym palcu prowadzi bezpośrednio do serca, dzięki czemu jest to idealnie romantyczne miejsce na obrączkę. Tradycja ta była przekazywana z pokolenia na pokolenie, z kultury na kulturę, do tego stopnia, że to, co kiedyś było znane jako "czwarty palec", dziś jest powszechnie znane jako "palec serdeczny". Kochankowie na całym świecie nadal czują romantyczne połączenie z położeniem obrączki na palcu serdecznym, jako bezpośredniej arterii do serca. Dziś tradycja ta jest oczywiście kontynuowana. Ale, jeśli Twój mężczyzna nie kupował obrączek ostatnio, lub jeśli jesteś na rynku do zakupu męskiego zespołu weselnego wkrótce. Oto kilka wskazówek i wygląd, które są popularne:

Klasyczne złoto i białe złoto Domed męskie zespoły weselne są nadal popularne i praktyczne, naprawdę dla "klasycznego" faceta.

Na szczęście, zwykłe i proste nie są tylko style dostępne w męskich pierścieni. Istnieje szeroka gama wzorów, które są popularnymi zwrotami na klasycznym zespole. Dwutonowe obrączki są wykonane z dwóch różnych metali, które współpracują ze sobą tworząc wiele wzorów. Woven i fala są dwa z najbardziej popularnych. Milgrain jest drobny wzór koralikami wzdłuż krawędzi zespołu, który jest inny popularny wzór najczęściej znaleźć na kopuły pierścień.

Wariacje te można również znaleźć na płaskim pierścieniu, który ma tendencję do być nieco bardziej "nowoczesny" wygląd. Jeśli twój człowiek jest do trochę więcej bling, kamienie szlachetne lub diamentowe zespoły weselne są dostępne i często dodać trochę znaczenia-może jej birthstone, ukochanej birthstone, lub tradycji rodzinnej. Ten styl może być zakupiony gotowy lub stworzony przez jednego z Roman Jewelers niestandardowych projektantów biżuterii.

pierścionek

Poza złota jest bogactwo innych mężczyzn opcji zespół weselny są, że są naprawdę coraz bardziej popularne - jak srebro Sterling. Ponadto, alternatywne metale, takie jak platyna, pallad, wolfram i kobalt zespoły są duże wybory głównie ze względu na koszty, a także trwałość i komfort. Platyna będzie droższy metal, ale jest bardzo trwały i preferencji dla wielu mężczyzn, którzy "jak czuć" z pierścienia. Pallad jest metalem szlachetnym, który jest znany jako kuzyn platyny kraju. W latach 30-tych XX wieku, platyna została uznana za przydatną dla naszego wojska i trudną do zdobycia, więc została ogłoszona metalem strategicznym, co czyniło ją niedostępną do użytku w biżuterii.

Pallad został odkryty do akcji wiele cech platyny i stał się popularny wśród jubilerów, zwłaszcza ze względu na jego niższej cenie tag. Jeśli twój pan młody jest entuzjastą nauki, zespół ślubny wolfram może odwołać się do jego wewnętrznego nerda. Wolfram jest bardzo trwałe, odporne na zarysowania metalu, który jest niedrogi do buta. Jego ciemnoszary kolor jest ciekawą alternatywą dla srebra i złota, ale waży więcej niż srebro, co może uczynić go niewygodnym dla mężczyzn, którzy zazwyczaj nie noszą biżuterii. Kobalt Chrome zespoły weselne są również mądrą alternatywą. Posiadają one wiele unikalnych właściwości i cech, z których najbardziej oczywistą jest jasny biały kolor premium!

Cobalt Chrome zespoły weselne są znacznie bielsze niż wolframu i tytanu zespoły weselne i są często porównywane do platyny w wyglądzie. Ponieważ jasny biały kolor nie jest tylko poszycie, Chrome Cobalt zespoły weselne pozostanie biały na zawsze. Zespoły ślubne Cobalt Chrome są mniej odporne na zarysowania niż zespoły ślubne z wolframu, ale bardziej odporne na zarysowania niż tytanowe zespoły ślubne i zespoły ślubne z metali szlachetnych.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl