"Biorę Ciebie za..." Wybieramy wyjątkowe obrączki ślubne

"Biorę Ciebie za..." Wybieramy wyjątkowe obrączki ślubne


Wybór obrączek ślubnych to jedna z ważniejszych kwestii, której narzeczeni muszą stawić czoła. W końcu stanowią one symbol miłości i stałości uczuć między dwojgiem ludzi. Początki tej tradycji sięgają aż Starożytnego Rzymu. Obrączki nosiło się wtedy nie na prawej, a lewej ręce podkreślając tym głębokie i szczere uczucie między Oblubieńcami.

Jeżeli szukacie dla siebie idealnego modelu obrączek ślubnych, to świetnie trafiliście! W naszej bogatej ofercie produktowej na pewno każda Para znajdzie coś dla siebie.​
 

Jaką metodą produkujemy nasze obrączki ślubne?
 

Dawniej obrączki wykonywane były tylko z żółtego złota, które symbolizuje ponadczasową klasykę. W dzisiejszych czasach popularne stało się również białe złoto oraz tytan. Nasze produkty wykonywane są przy użyciu technologii bezszwowej. Początkowo dobierana jest odpowiednia szerokość kruszcu, następnie zostaje poddany on walcowaniu i mechanicznej obróbce CNC. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn możemy dbać o każdy szczegół wykonania z największą dokładnością. Końcowa faza natomiast opiera się na pracy ludzkich rąk, gdzie nadajemy naszym obrączkom odpowiedni kształt oraz ozdabiamy.
 

Z jakiego materiału twrabiamy obrączki ślubne?
 

Obecnie wyroby jubilerskie charakteryzują się tak bogatą możliwością wyboru, iż często wybór właściwych obrączek ślubnych może okazać się nie lada wyzwaniem dla Pary Młodej. W ofercie salonów można znaleźć obrączki z platyny, stali, tytanu oraz wiele innych. Wielu klientów wybór obrączek ślubnych opiera na znaczeniu ich barwy w konkretnej wierze czy kulturze. I tak żółte złoto stanowi symbol wierności, białe miłości natomiast platyna i tytan to odpowiednio symbole przyjaźni i trwałości w związku. W naszym salonie również znajdą Państwo obrączki ślubne z różnych materiałów charakteryzujących się ciekawym wykończeniem. Mimo wszystko jednak żółte złoto stanowi najczęstszy wybór odwiedzających nas Par Młodych. Zapraszamy do zapoznania się poniżej z naszą galerią wyjątkowych obrączek ślubnych z żółtego, jak i białego złota. 
 

Obrączki ślubne z żółtego złota 
 

Obrączki złote z lamówką białego i różowego złota Obrączki żłóte i białe złoto Obrączki z trzech kolorów złota
>> CENA: 2380 zł << >> CENA: 2600 zł << >> CENA: 2520 zł <<


Dostęnpe w: 

Trójkolorowym złocie pr. 585
Szerokość 5 mm
Masa: 7-10 g


Dostęnpe w: 

Dwukolorowym złocie pr. 585
Szerokość 5 mm
Masa pary : ok 10 g


Dostęnpe w: 

Trójkolorowym złocie pr. 585
Szerokość 5 mm

 

 

Skromne obrączki z żółtego złota, ozdobione delikatnym akcentem białego złota to jedne z najpopularniejszych modeli w ofercie naszego salonu. Chcemy zapewnić Państwu gwarancje odporności na uszkodzenia mechaniczne, dlatego nasze wszystkie obrączki wykonano przy użyciu metody bezszwowej. Obrączki z żółtego to odpowiedni wybór dla Par, dla których wartością jest tradycja sama w sobie. 


Obrączki ślubne z białego złota - piękno i nowoczesność
 

Obrączki z białego złota Obrączki białe złoto żółta lamówka Wypukłe obrączki z białego złota
   >> CENA: 2650 zł << >> CENA: 2860 zł <<  >> CENA: 2210 zł <<


Dostęnpe w: 

Żółtym i białym złocie pr. 585
Szerokość 5.5 mm
Masa pary : 10 g

Dostęnpe w: 

Dwukolorowym złocie 
Masa pary : ok 11 g


Dostęnpe w: 

Trójkolorowym złocie pr. 585
Szerokość 4.5 mm
Waga: 7-10 g


Wśród wielu Par Młodych, które szukają idealnych obrączek, wybór pada na białe złoto. Jest ono bowiem podobne do srebra, ale równie piękne, jak złoto żółte. Białe złoto to surowiec, który pochodzi z połączenia czystego złota ze stopami nadającymi mu biały odcień. Niklu, palladu oraz ligatura. Rodowanie natomiast pozwala wyeksponować białą barwę, dzięki czemu obrączki z białego złota charakteryzują się wyjątkową elegancją.

 

Przed Wami zakup obrączek ślubnych? Robert Siudek to idealny wybór!
 

Robert Siudek jubiler

Robert Siudek to ponadczasowy projektant, który zajmuje się tworzeniem niezwykle pięknej biżuterii, którą przedstawia galeria zdjęć powyżej. Bardzo skromna i delikatna biżuteria jego autorstwa wciąż zachwyca swą prostotą, ale i stylowym charakterem. Robert Siudek jako artysta przykłada ogromną wagę do estetyki tworzonej przez siebie biżuterii. Inspiracją dla niego zaś są XIX wieczne kolie i markizy, które dodawały blasku ówczesnym damom na wiedeńskich i petersburskich salonach. Produkty tworzone przez Niego są dostępne na rynku lokalnym w Krakowie oraz w sklepach internetowych obejmujących swoim zasięgiem całą Polskę. Satysfakcja klientów to dla Roberta kwestia najważniejsza. Salon prowadzony od lat zyskał sobie bardzo dużo stałych klientów, którzy zawsze wracają ceniąc sobie piękno oferowanych produktów. Jeśli zatem szukasz wyjątkowego prezentu, pierścionka zaręczynowego czy obrączek ślubnych koniecznie odwiedź Jego pracownię i skorzystaj z porad profesjonalisty. Zadowolenie gwarantowane!

Podsumowanie

Zawarcie aktu małżeńskiego przez dwoje ludzi darzących się prawdziwym uczuciem to piękna chwila zarówno dla Niej, jak i dla Niego. Podczas ceremonii to właśnie obrączki stanowią symbol połączenia się wspólnym węzłem małżeńskim. Dlatego też tak ważny jest wybór odpowiedniego modelu, który będzie dla obojga Was stanowił obietnice miłości i wierności. Należy jednak pamiętać, iż obrączki powinny również pasować do Was samych, Waszego typu urody, stylu ubierania, a także indywidualnymi preferencjami. Obecnie dostępne na rynku wyroby jubilerskie są tak różnorodne, iż każdy na pewno znajdzie swoje wymarzone obrączki ślubne. Bardzo ciekawa jest również możliwość personalizacji obrączek w postaci graweru umieszczanego po wewnętrznej stronie biżuterii. Mogą to być Wasze imiona, data ślubu lub sekwencja, która wspólnie Was charakteryzuje. Zapraszamy zatem do naszego salonu jubilerskiego ROREN, który znajduje się na ulicy Wielopole 24 w Krakowie.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl