Wyjątkowe obrączki dla Nowożeńców

Wyjątkowe obrączki dla Nowożeńców


Obrączki ślubne to znak nierozerwalności i trwałości uczucia między Nowożeńcami. Początkowo wykonywane z kości lub skóry zwierząt, swój początek datują na czasy Starożytnego Rzymu. Dawniej noszono je na lewej ręce, ponieważ wierzono, że żyła w tej ręce biegnie prosto od serca tak samo jak miłość Młodej Pary.

Jeżeli poszukujesz wyjątkowej pary obrączek na Swój Wielki Dzień zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, metodą produkcji oraz oferowanymi kruszcami. 
 

Jaką metodą wykonywane są nasze obrączki ślubne?
 

Obecnie obrączki wykonywane są ze złotego, białego złota, tytanu. Do produkcji naszej biżuterii stosujemy nowoczesną technologię bezszwową, w której wykorzystywane są precyzyjne urządzenia. Surowiec z którego ma powstać obrączka jest przycinany do odpowiedniej szerokości, następnie pierścienie są walcowane i trafiają do obrabiarki CNC gdzie następuje obróbka mechaniczna. Ostatnim z etapów jest dopracowanie uzyskanego kształtu ręcznie. W tej fazie procesu tworzenia dodajemy ozdoby oraz wykonujemy ostatnie poprawki. 
 

Z jakiego materiału tworzymy obrączki ślubne?
 

W dzisiejszych czasach mamy szeroki dostęp do wyrobów jubilerskich nie tylko z żółtego złota. Możemy wybierać spośród tytanu, platyny, stali a nawet drewna żelaznego. Warto zwrócić uwagę na znaczenie koloru kruszcu w danej kulturze. Często panuje przekonanie, że dany kruszec ma swoje unikalne znaczenie. Żółte złoto jest postrzegane jako symbol wierności, białe to symbol miłości, platyna - przyjaźń, a tytan - trwałość. W naszym Salonie, klasyczne obrączki z żółtego złota to w dalszym ciągu faworyt Młodych Par. Poniżej przedstawiamy galerię Naszych najpiękniejszych, modnych obrączek z żółtego oraz białego złota. 
 

Obrączki ślubne z żółtego złota 
 

Obrączki złote z lamówką białego i różowego złota Obrączki żłóte i białe złoto Obrączki z trzech kolorów złota
>> CENA: 2380 zł << >> CENA: 2600 zł << >> CENA: 2520 zł <<


Dostęnpe w: 

Trójkolorowym złocie pr. 585
Szerokość 5 mm
Masa: 7-10 g


Dostęnpe w: 

Dwukolorowym złocie pr. 585
Szerokość 5 mm
Masa pary : ok 10 g


Dostęnpe w: 

Trójkolorowym złocie pr. 585
Szerokość 5 mm

 

 

Proste obrączki z delikatnymi zdobieniami, przebitkami białego i różowego złota to popularne modele, po które często sięgają Młode Pary. Wszystkie prezentowane produkty w galerii wykonane zostały metodą bezszwową, która gwarantuje wytrzymałość biżuterii na czynniki zewnętrzne. Klasyczny, żółty kolor to gwarancja elegancji i nierozerwalności uczucia łączącego dwoje zakochanych. 


Obrączki ślubne z białego złota 
 

Obrączki z białego złota Obrączki białe złoto żółta lamówka Wypukłe obrączki z białego złota
   >> CENA: 2650 zł << >> CENA: 2860 zł <<  >> CENA: 2210 zł <<


Dostęnpe w: 

Żółtym i białym złocie pr. 585
Szerokość 5.5 mm
Masa pary : 10 g

Dostęnpe w: 

Dwukolorowym złocie 
Masa pary : ok 11 g


Dostęnpe w: 

Trójkolorowym złocie pr. 585
Szerokość 4.5 mm
Waga: 7-10 g


​Białe złoto to nowoczesny trend, na który Pary decydują się coraz częściej. Początkowo kruszec kojarzony ze srebrem gromadzi coraz liczniejszą rzeszę fanów. Wyjątkowe białe złoto to nic innego jak stop czystego złota, srebra, niklu, palladu oraz ligatur powodujących biały kolor. Obrączki  białego złota są często poddawane zabiegowi rodowania czyli pokrywania ich powierzchni metalem z grupy platynowców. Proces pomaga uwydatnić biały kolor oraz wzmacnia kruszec. 

 

Jeśli obrączki ślubne to tylko - Robert Siudek! 
 

Robert Siudek jubiler Elegancja, prostota i wyjątkowe poczucie estetyki to cechy charakterystyczne dla artysty Roberta Siudka, którego wyroby możecie podziwiać w galerii powyżej. Natchnieniem dla projektanta były wiedeńskie i petersburskiue XIX wieczne kolie i markizy wytwarzane ręcznie przez tamtejszych jubilerów. Swoją biżuterię od lat tworzy w Krakowie, prowadząc dystrybucję lokalną i internetową na terenie całej Polski. Posiada rzeszę zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają w progi Jego krakowskiej pracowni przy każdej nadarzającej się okazji. Dołącz do grona zadowolonych kilentów, wspomóż się wiedzą profesjonalisty i świeżą wizją nie tylko na obrączki ślubne, ale także pierścionki okolicznościowe, kolczyki, wisiorki czy biżuterię antykwaryczną. 

 
Podsumowanie 
 
Obrączki to symbol zawarcia małżeństwa, który pozostanie z Wami na zawsze. Wybór odpowiedniego modelu to ważna chwila dla Młodych Par. Pamiętajmy, że podczas wyboru warto kierować się typem urody Nowożeńców (chłodny, ciepły), stylem ubioru na co dzień oraz gustem obydwojga. Bogata oferta rynkowa daje szerokie pole do popisu Jubilerom oraz otwiera nowe możliwości estetyczne dla osób poszukujących wymarzonych obrączek ślubnych. Popularnym zabiegiem w jubilerstwie ślubnym jest wykonanie graweru po wewnętrznej stronie obrączek. Pary często decydują się na wyrycie swoich imion lub daty zawarcia związku małżeńskiego. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu ROREN mieszczącego się na ulicy Wielopole 24 ,
31-072 Kraków. 

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl