Pokochaj (i noś!) swój pierścionek zaręczynowy na nowo

Pokochaj (i noś!) swój pierścionek zaręczynowy na nowo

Jesteśmy zawsze zaskoczeni, aby usłyszeć od przyjaciół i klientów, że nie są już na ich zaangażowanie pierścienie, ponieważ czują się one przestarzałe!

Czy ty lub twój narzeczony-to-be miał szczęście otrzymać pierścionek zaręczynowy od babci lub diamentowy zespół weselny od krewnego w rodzinie? Heirloom kawałki nosić wiele wartości sentymentalnej, ale nie może wyglądać dokładnie tak, jak chcesz. Czy nie byłoby cudownie stworzyć niestandardowy projekt zaangażowania pierścień z istniejącego kamienia centralnego, który otrzymałeś? Oto jak to zrobić.

Jaki jest Twój styl?

Pierwszym krokiem w procesie dostosowywania swój pierścionek zaręczynowy jest odkrywanie dokładnie to, co lubisz. Solitaire, pronged i halo to tylko kilka z opcji. Pamiętaj, że każde ustawienie, które wybierzesz może być wykonane, aby dopasować się do Twojego kamienia centralnego. Czy masz szmaragd, owal, asscher, cushion, promienny, lub serca w kształcie diamentu lub piękny kolorowy kamień szlachetny, trzeba będzie znaleźć idealne ustawienie, aby wyświetlić swój kamień.

Zacznij od przeglądania dla pomysłów online lub pobrać biżuterię aplikacji do telefonu, takich jak jeden z Simon G Jewelry. Aplikacja ta zawiera funkcję "Try it On!", która pozwala przesłać zdjęcie dłoni, aby zobaczyć, jak różne style pierścieni będzie wyglądać na palcu. Okno-shopping sesji w lokalnym sklepie jubilerskim da Ci praktyczne doświadczenie, które naprawdę pomogą Ci zawęzić wyszukiwanie, aby odkryć dokładnie to, co lubisz. Pamiętaj, że jest to kawałek biżuterii będziesz nosić na lewej ręce do końca życia, więc ważne jest, aby dostać go w prawo.

Set Up budżetu

pierścionek

Jesteś w szczęście! Resetowanie kamienia rodzinnego, aby utworzyć niestandardowy pierścionek zaręczynowy nie jest tak drogie, jak zakup nowego pierścienia. Więc nie stresuj się zbytnio o starej "dwumiesięcznej pensji" standard do oceny, ile należy wydać. Dobry jubiler będzie współpracować z tobą na projekt i będzie korzystać z kamieni i / lub materiałów z istniejącego zespołu, aby stworzyć pierścień swoich marzeń, oszczędzając pieniądze. Upewnij się, że komunikujesz swój budżet i wizję jasno do jubilera, aby zapewnić szczęśliwe zakończenie w procesie zakupów pierścienia.

Miej na uwadze obrączkę ślubną

To jest zwyczaj noszenia zaangażowania i obrączki na tym samym palcu, więc może chcesz omówić z jubilera, jak dwa pierścienie będą pasować razem.

Twój projektant biżuterii będzie w stanie naszkicować swoje pierścienie marzeń, aby dać Ci pomysł, jak będą pasować razem. Tutaj w Roman Jewelers, wprowadziliśmy zaawansowany technologicznie program komputerowy, który pozwala naszym klientom na wizualizację ich niestandardowej biżuterii ślubnej.

To nie zaczęło się od Kate Middleton, pary zawsze szukał meaninful zaangażowania pierścień tak wyjątkowe, jak ich miłość, a trend trwa.... wielu wybiera Szafirów i innych kamieni do zaangażowania pierścienie. Oszałamiające Oval Sapphire siedzi w centrum Kate Middleton pierścień, który był wcześniej Princess Diana's. Sapphire- reprezentuje prawdę, szczerość i stałość. Pierścień jest otoczony Halo z diamentów.

Szafiry były cenione jako wspaniałe kamienie szlachetne od 800BC i były noszone przez rodziny królewskie w całej historii. Król Salomon nosił pierścień z szafirem, a British Crown Jewels są pełne dużych niebieskich szafirów, znak roztropnych i mądrych władców.

Odkąd książę Karol podarował księżnej Dianie pierścionek zaręczynowy z szafirem, coraz więcej par decyduje się na przyjęcie tej starej tradycji do dnia dzisiejszego. Szafir oznacza prawdę, kompatybilność, zaangażowanie i wzajemne zrozumienie. Doskonały, znaczący wybór dla zaręczonych par, a Szafir jest również zalecany dla pary 5 lub 45 rocznicy.

Szafir od dawna utożsamiany jest z czystością, pobożnością i pokutą. Przynosi mądrość i prawdę, zwiększa percepcję i zrozumienie sprawiedliwości. Pomaga odnaleźć spokój umysłu i pogodę ducha oraz promuje życie w szczerości, pomagając zachować niewinność podczas uczenia się życiowych prawd. Szafiry są również związane z romantyczną miłością, reprezentują wierność i romantyczne oddanie. I to również wykorzystywane do dążenia do zwiększenia swojej wiary, nadziei i radości, a także do utrzymania myśli czyste i niebiańskie

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl