Stylowe układanie pierścionków

Układanie zawsze był modny trend i nie jest już ograniczona do ubrań! Warstwowe biżuteria wygląda już bardzo popularne, a stackable pierścienie stał się najnowszy zabawy i prosty trend, który może uzupełnić i komplementy każdej gal. Oto kilka sugestii jak nosić pierścionki z możliwością układania w stos.

  • Cienkie i delikatne pierścionki do układania w stos są zabawne i niedrogie i jest tak wiele sposobów, aby bawić się układając je wszystkie lub nawet umieszczając jeden pierścień na jednym palcu lub jeden pierścień na 3 różnych palcach (lub kciuku). Ponieważ cienki wygląd jest w, eksperymentuj trochę.
  • Mieszanie metali było kiedyś biżuteryjnym faux pas, ale niektóre z dzisiejszych najlepszych stylizacji łączą w sobie metale różowe, białe i żółte. Sztuką jest mieszanie i dopasowywanie ich w taki sposób, aby były zrównoważone i interesujące. Dotyczy to również biżuterii typu stackable.

biżuteria

  • Trzymaj się "pewnego" stylu. Nie bądź zbyt matchy-matcy, ale staraj się trzymać geometrycznych lub designerskich wzorów, które do siebie pasują. Trzymaj się jednej grubości, aby była spójność i staraj się nie mieszać zbyt wielu różnych kolorów kamieni lub innych kształtów lub pierścieni z różnych epok.
  • Utrzymuj kolory trochę jednolite lub neutralne. Baw się dobrze, ale tak naprawdę nie chcesz wyglądać jak ciąg świateł Holiday.
  • Zrób oświadczenie z twój stackable nie dodając zbyt wiele innej biżuterii. Kolczyki są w porządku, ale trzymaj się z dala od innej koncepcji układania-jak naszyjniki lub szczególnie bransoletki w tym samym czasie.
  • Stylowe układanie jest zrównoważone - i właśnie teraz jest to drobniejsze i delikatniejsze. Poruszaj nimi i zobacz, co działa najlepiej.
  • Utrzymuj swój lakier do paznokci w prostym stylu. Neutralny lakier do paznokci sprawi, że Twoje pierścionki będą gwiazdami na Twoich dłoniach. Metaliczne kolory lakieru również sprawią, że Twoje pierścionki będą się rzucać w oczy! Ale kolory takie jak jaskrawy pomarańczowy lub niebieski mogą wyglądać tandetnie.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl