Biżuteria na Dzień Świętego Patryka

Biżuteria na Dzień Świętego Patryka

Czyż wszyscy nie jesteśmy Irlandczykami w Dzień Świętego Patryka? Nawet jeśli naprawdę nie jesteś.... wszyscy lubimy podążać za tradycją noszenia zielonych ubrań tego dnia. I jakie to zabawne! Zielona sukienka i para zielonych butów. Albo zielona bluzka i zielony szalik. Możliwości ubierania się na zielono są nieograniczone. Ale co z dodatkami? Pamiętaj, że tego dnia musisz nosić coś błyszczącego i błyszczącego, aby przyciągnąć krasnoludka, tego małego Irlandczyka, który, jeśli go złapie, powie ci, gdzie zakopał swój wielki garnek złota.

Luty może być gorzko zimny, ale zdobycie tego idealnego kawałka biżuterii może ogrzać serca tych, których kochasz. W tym miesiącu dzieje się wiele ekscytujących rzeczy, takich jak Diamentowy Jubileusz Królowej Elżbiety II w dniach 2/6, Walentynki w dniach 2/14 i wiele urodzin, które zasługują na szczególną uwagę.

Co wspólnego mają Gwyneth Paltrow, Madonna, Nicole Richie, Paris Hilton i Carrie Underwood, jeśli chodzi o modę i biżuterię? Wszystkie te gwiazdy były widziane w prostym naszyjniku - kółku, a jego znaczenie obejmuje sens życia. Naszyjnik ten nazywany jest Kołem Życia, jest połączeniem prostoty, elegancji i znaczenia.

Dzień Matki jest w niedzielę i wszyscy wiemy, że Mama uwielbia biżuterię. Jest tak wiele opcji w tak wielu przedziałach cenowych, że biżuteria staje się łatwym, zabawnym, osobistym i niezapomnianym prezentem na Dzień Matki. Więc, co dostać Mamo....

Z Roberto Coin pochodzi długa tradycja wszczepiania ukrytego rubinu, "Król klejnotów", do każdego kawałka, który firma tworzy.

Dlaczego rubin?

Tradycja mówi, że rubin ma moc, aby przynieść kawałek, aby promować długie i szczęśliwe życie, aby wygnać zło i pogodzić spory. Jest to bardzo silna zachęta, by chcieć, by kamień miał bezpośredni kontakt ze skórą.

W ten sposób rubin stał się znakiem rozpoznawczym każdego klejnotu na monetę Roberto - i tajnym darem dobrych życzeń dla każdej kobiety, która nosi jedną z ekskluzywnych kreacji Roberto Coin.

Mówiąc o klasyce - kolczyki obręczowe są prawdziwie glamourską klasyczną deklaracją mody. A celebryci nie wstydzą się podkreślać swoich obręczy na każdym kroku, który robią wzdłuż czerwonego dywanu.

Na rozdaniu nagród SAG (Screen Actors Guild) zeszłej nocy w Los Angeles, aktorki, w tym Angelina Jolie, Christina Applegate i Jane Krakowski, nosiły kolczyki od dramatycznych 22-karatowych żółtych złotych kolczyków z rubinowymi akcentami i ciężkimi diamentowymi kroplami po skromniejsze kolczyki w stylu ćwieków z diamentami.

Niezależnie od tego, gdzie świat mody nas zaprowadzi, obręcze są tu na stałe. Czy to proste, złote kółka, czy też kółka z diamentami na całym obwodzie, kolczyki typu "hoop" są na tyle uniwersalne, że można je nosić do niemal każdego stroju na każdą okazję.

Moje ulubione kolczyki to białe złote, błyszczące kółka z diamentami od Roberto Coin.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl