Fabryka biżuterii Stolichnaya - marka, która zdobyła zaufanie Ukraińców

Fabryka biżuterii Stolichnaya - marka, która zdobyła zaufanie Ukraińców

Od 1997 roku koneserzy biżuterii mogą cieszyć się nienaganną jakością i oryginalnym wzornictwem wyrobów Fabryki Biżuterii Stolichnaya. Własna produkcja, elastyczna polityka cenowa oraz koncentracja na potrzebach klientów pozwoliły marce stać się liderem w branży jubilerskiej na Ukrainie. W swoich kolekcjach Kiev Jewelry Factory ucieleśnia lakoniczne klasyczne obrazy lub odważne rozwiązania projektowe - jest tu biżuteria na każdy gust i budżet.

Pewny start na drodze do sukcesu i uznania

Fabryka Biżuterii Stolichnaya zaczynała od wykonywania małych partii biżuterii na zamówienie i stopniowo zwiększała obroty. Kupiła precyzyjny sprzęt, zaprosiła do zespołu utalentowanych projektantów i mistrzów jubilerstwa. Dzięki tym zasobom z roku na rok firma poszerzała swój asortyment wyrobów szlachetnych, których liczba w ciągu dwudziestu lat wzrosła do kilkuset tysięcy. Do produkcji biżuteryjnych arcydzieł wykorzystywane są popularne materiały, w tym czerwone, białe i różowe złoto, srebro, półszlachetne i szlachetne inkrustacje o klasycznym lub fantazyjnym szlifie. Szczególne miejsce w katalogu zajmuje biżuteria z diamentami.

Integralną częścią rozwoju firmy są targi i prestiżowe nagrody.

W 2005 roku marka zaczęła zdobywać sympatię ukraińskich klientów: regularnie wydawane są nowe oryginalne kolekcje biżuterii, firma prezentuje swój własny styl - połączenie bezkompromisowej jakości, wyrafinowania i nowoczesnych trendów mody. Fabryka jest zapraszana na specjalistyczne wystawy, w tym na renomowane targi Jewellery Expo. Rok 2013 przynosi firmie dyplom Jeweller Expo za najlepszą prezentację produktów, a rok później otrzymuje dyplom za udział w Salonie Jubilerskim.

Zmiana strategii - orientacja na klienta

Potężnym impulsem do dalszego rozwoju popularności marki była radykalna zmiana strategii marketingowej fabryki biżuterii w 2010 roku. Firma skupiała się na interesie i wygodzie klientów. Jeden po drugim otwierane były kolejne markowe sklepy, poszerzano asortyment biżuterii szlachetnej. Różnorodność nowych kolekcji pozwala nam zadowolić zarówno koneserów lakonicznej klasyki, jak i miłośników ultranowoczesnych nowości i nietuzinkowych rozwiązań w projektowaniu biżuterii. Firma oferuje szeroką gamę modeli w różnych segmentach cenowych, od niedrogiej biżuterii srebrnej lub złotej po luksusowe zestawy wieczorowe z brylantami i innymi drogocennymi inkrustacjami.

Stołeczna fabryka biżuterii nadal oferuje szeroki wybór stylów.

Wśród wielu stylów i modeli szlachetnej biżuterii i cennych prezentów, można znaleźć opcję na każdą okazję. Przyjemnym bonusem jest dożywotnia gwarancja na wszystkie elementy, a dzięki pełnemu cyklowi produkcyjnemu firma oferuje uczciwą cenę na każdą okazję.

Miłym bonusem jest bezterminowa gwarancja na wszystkie elementy, a dzięki pełnemu cyklowi produkcyjnemu firma prowadzi uczciwą politykę cenową.

Zakład jubilerski oferuje:

  • Szeroki wybór biżuterii dla kobiet: kolczyki, pierścionki, broszki i wisiorki, bransoletki i piercingi na każdy gust;
  • biżuteria dla mężczyzn;
  • bezpieczna jasna i piękna biżuteria dla dzieci;
  • biżuteryjne pamiątki;
  • sztućce;
  • ikony.

Kup na Gold.ua wygodne i opłacalne

Docenić wszystkie korzyści z zakupów online w największym supermarkecie online biżuterii. Wybór modeli różnych rodzajów i stylów zadowoli nawet najbardziej wyrafinowanego konesera metali szlachetnych, a ceny różnią się przyjemnie od sieci handlowych - można zaoszczędzić od 30% do 70%. Dodatkowy rabat 10% na dowolną sztukę biżuterii z katalogu Gold.ua będzie miłym bonusem dla posiadaczy karty rabatowej Stołecznego Zakładu Jubilerskiego.

Każdy zakupiony przedmiot będzie zachwycał swoim blaskiem i nieskazitelną jakością przez długi czas, ponieważ sklep internetowy udziela dożywotniej gwarancji na zakupioną biżuterię.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl