Fantazyjne bransoletki

Fantazyjne bransoletki

Bransoletka jest jasnym i eleganckim dodatkiem, który podkreśla wdzięk kobiecych rąk i zdobi każdy strój.

Nadal modne są szerokie masywne bransoletki, wykonane z różnych materiałów, do których należą metal, plastik, drewno, skóra. Bransoletka skórzana pasuje do każdej rzeczy. Szorstka metalowa bransoletka będzie przyciągać uwagę do urody swojej właścicielki.

Polecamy klasyczne bransoletki wykonane z złota i srebra. Zdobią one zarówno strój wieczorowy, jak i wizytowy biurowy. Preferuj modele nietypowe, z ciekawym wykończeniem. Proste łańcuszki do bransoletek nie będą przyciągać uwagi. Akcesoria vintage lub inspirowane stylem vintage są bardzo modne.

Najnowszy trend - bransoletki z zawieszkami. Są na tyle zgrabne i obszerne, że przyciągają wzrok i wyróżniają kobietę z tłumu.

Bransoletka może być noszona nie tylko na nadgarstku, ale również na przedramieniu. Dekoracje w stylu greckim doskonale uzupełniają strój codzienny oraz suknie wieczorowe. Wąska bransoletka wokół kostki pasuje zarówno do plażowej kreacji, jak i do długiej sukienki z rozcięciem.

Akcesoria wykonane z koralików, muszli i kamieni naturalnych są odpowiednie na sezon wakacyjny. Przyciągające wzrok różnokolorowe modele z tworzywa sztucznego ożywią swobodny, miejski zestaw.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl