Pierścionek niespodzianka dla dziewczyny

Pierścionek niespodzianka dla dziewczyny

Czy zdecydowałeś się już na oświadczyny? Gratulacje! Czas zacząć planować. Oczywiście, wszystko zaczyna się od idealnego pierścionka zaręczynowego! To cała podróż, do której przygotujemy Cię w kolejnych publikacjach. Ale najpierw zacznijmy od podstaw - znalezienia jej rozmiaru pierścionka zaręczynowego. Zanim podarujesz jej pierścionek, musisz wiedzieć, jaki rozmiar wybrać.

Rozmiar obrączki ślubnej

W rzeczywistości jest to o wiele łatwiejsze niż myślisz. Możesz to zrobić nawet w zaciszu własnego domu w naszym sklepie internetowym. Niezależnie od tego, upewnij się, że Twój pierścionek zaręczynowy może być zmieniony rozmiar bezpłatnie przez 60 dni od daty zakupu. Jeśli kupujesz pierścionek zaręczynowy jako zakup niespodziankę, wybierz jedną z poniższych opcji:

1. Jeśli nie znasz rozmiaru pierścionka swojej dziewczyny, zapytaj jej bliskich przyjaciół lub członków rodziny. Powiedz im, żeby zachowali to w tajemnicy, żeby przypadkiem nie zepsuli niespodzianki!

2. Zajrzyj do jej szkatułki z biżuterią i pożycz jeden z jej pierścionków (upewnij się, że jest na właściwym palcu serdecznym!). Spróbuj pożyczyć pierścionek, którego nie nosi zbyt często, żeby nie zauważyła, że go nie ma.

3. Znajdź jej pierścionek (jak w opcji 2) i umieść go na kartce papieru. Okrąż wewnętrzną stronę pierścienia. Zanieś papier do lokalnego jubilera, aby mógł określić jego rozmiar.

4. Weź kostkę mydła i naciśnij pierścień do niego, aż mydło tworzy kształt jej pierścień. Zanieś mydło do lokalnego jubilera. Nie używaj pierścienia z dużą ilością detali, aby mydło nie utknęło w szczelinach.

5. Kiedy będzie spokojnie spała, weź sznurek i zmierz go wokół jej palca serdecznego. Przetnij sznurek i zabierz go do jubilera, który pomoże Ci określić jej rozmiar pierścionka.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl