Pierścionek zaręczynowy i selfies

Pierścionek zaręczynowy i selfies

Jak zrobić oszałamiające selfies z pierścionkiem zaręczynowym?
Czytaj dalej, aby uzyskać wskazówki, jak stać się zaangażowanie pierścień selfie eksperta i uzyskać inspirację. Wszyscy wiemy, że jedyną rzeczą tak ekscytującą jak zaręczyny jest zamieszczanie selfie z pierścionkiem zaręczynowym na Instagramie dla wszystkich do zobaczenia! Chcesz pochwalić się swoją biżuterią, ale nie jesteś profesjonalnym fotografem? Więc oto co trzeba zrobić, aby uzyskać wspaniałe zdjęcie swojego pierścionka zaręczynowego, który sprawi, że wszystkie inne dziewczyny zazdrosny.

1. EXCEPT
Używaj jasnych, przyciągających wzrok kolorów, które wyróżnią Twoje selfie. Ponadto, ponieważ większość pierścionków zaręczynowych nie ma określonego koloru (chyba że są to pierścionki z kamieniami szlachetnymi lub zawierają fantazyjnie kolorowe diamenty), dodanie jasnych kolorów do reszty kompozycji pomoże ludziom zauważyć Twoje ujęcie w ich Instagramie.

2. SHOW TWÓJ MANIKER.
Nie ma to jak olśniewający manicure, który podkreśli blask Twojego pierścionka zaręczynowego. Wybierz kolor, który pasuje do odcienia Twojej skóry. Dodaj do tego niezwykłą sztukę paznokci, aby zwrócić na siebie uwagę.

3. DODAJ SŁODKIE ZWIERZĄTKO
Mamy na myśli koty i psy; nie jest tajemnicą, że internet szaleje za zwierzętami domowymi. W ten sposób ulubiony szczeniak ludzi będzie wyglądał świetnie na Twoich selfies!

4.Róbzdjęcia swoich dłoni w odpowiednim punkcie centralnym
Wykonuj różne ujęcia i baw się ułożeniem palców. Jeśli masz pecha i nie możesz znaleźć dobrego sposobu na pokazanie całej dłoni, rozważ zrobienie pięści palcami lub nadanie im bardziej eleganckiego wyglądu poprzez wygięcie ich w stronę dłoni.

5. ROCK ROMANCE
Ozdoby na obrączki ślubne nie są takie jak wszystkie inne - Twoja obrączka ma w sobie znaczenie i miłość. Pokaż się! Może zrobić romantyczne selfie z pierścionkiem zaręczynowym pokazującym Ciebie i Twojego narzeczonego w uścisku, przygotowując się do nowego rozdziału w Waszym życiu razem.

6. WŁĄCZ SWOJEGO WEWNĘTRZNEGO ARTYSTĘ
Nie bój się być krzykliwym. Będziesz przyciągać więcej uwagi, jeśli wziąć unikalne zdjęcie z pierścienia. Zastanów się nad kompozycją, kolorami i ciekawymi obiektami do umieszczenia w kadrze.

7. WYBIERZ SEZON
Rób zdjęcia z pierścionkiem zaręczynowym o każdej porze roku. W lecie podaruj sobie letni nastrój z chłodnym koktajlem na plaży, a w zimie spróbuj przytulnego zimowego nastroju ze swetrem, książką i gorącą czekoladą.

8. GO AU NATUREL
Naturalne światło najlepiej podkreśli blask Twojego kamienia. Zrób zdjęcie na zewnątrz w godzinach porannych, aby uzyskać dobre światło, lub wewnątrz, tylko przy świetle z okna (bez lampy błyskowej lub oświetlenia wewnętrznego).

9. ŚWIATŁO
Zwróć uwagę na światło odbijające się od Twojego diamentu i zrób zdjęcie pod kątem, który odbija najwięcej światła, tworząc czystą iskrę. Na co więc czekasz? Wypoleruj swój diament i pokaż go! Szukasz pierścionka, który stanie się Twoim zaręczynowym pierścionkiem selfie star? Stwórz pierścionek zaręczynowy swoich marzeń.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl