Prezent dla dziewczyny na 8 marca

Prezent dla dziewczyny na 8 marca

Biżuteryjne trendy na prezenty świąteczne na 8 marca

Najpiękniejszy czas w roku może być również najbardziej denerwujący, gdy nie wiesz, co kupić na prezent. Na szczęście trendy biżuteryjne poszły w tym roku w górę, więc nie bądź leniwy i zajrzyj do naszego przewodnika po prezentach z 2021 roku!

DIAMENTOWE KOLCZYKI SZTYFTY. Diamentowe goździki to klasyka, która zawsze znajduje się na szczycie listy świątecznych bestsellerów. Pasują do wszystkiego, zdobią każdy strój i są oszałamiająco błyszczące.

OVERLAY RINGS. Załóż jedną, załóż sześć. Mieszaj i dopasowuj, zwiększaj liczbę. Zestaw pierścionków jest idealny do każdego indywidualnego stylu prezentu!

KAMIENIE. Każdy ma słabość do diamentów. Ale mamy też zamiłowanie do kamieni szlachetnych. Te zachwycające wybuchy kolorów denerwują nas. Nic dziwnego, że w tym roku influencerki wybierają kamienie szlachetne.

ROSE GOLD - Różowe złoto to stop złota i miedzi, który zyskuje na popularności dzięki swojej trwałości i romantycznemu, różowemu odcieniowi. Ten niekonwencjonalny metal ma taką samą wartość jak żółte lub białe złoto i posiada unikalną cechę.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl