Biżuteria na rocznicę ślubu dla ukochanej

Biżuteria na rocznicę ślubu dla ukochanej

Rocznica ślubu

Okrągła rocznica ślubu to doskonały pretekst do tego, by dać ukochanej drogocenny prezent, a w tej roli na pewno dobrze wyglądać będzie elegancka biżuteria. W salonach można znaleźć wiele ciekawych propozycji, które będą nam odpowiadać. Niezależni od dokonanego wyboru zawsze trzeba się kierować upodobaniami osoby ukochanej. Jeśli zależy nam na uniwersalnej biżuterii dobrze będzie się decydować na jednolitą kolorystykę. Jeśli chcemy kupować naszyjnik lub kolczyki na wyjątkowe okazje warto będzie postawić na takie rozwiązania, które są bogato zdobione kamieniami szlachetnymi.

Kolia na szyję lub naszyjnik

Jednym z częściej wybieranych prezentów na rocznicę ślubu będzie naszyjnik. W salonach jubilerskich będzie nas czekać duży wybór takiej biżuterii, szczególnie jednak powinniśmy zwracać uwagę na klasyczne propozycje. Naszyjniki utrzymywane są w złoto srebrnej kolorystyce. Sprawdzać się będą praktycznie w każdej stylizacji, dlatego większość panów idzie w kierunku połączeń białego i żółtego złota. Można dodatkowo wybrać subtelne dekorowania brylantami oraz cyrkoniami. Naszyjnik na rocznicę nie musi być samodzielnym prezentem na pewno połączenie w komplety jest ciekawą opcją. Będziemy mieli naszyjnik, kolczyki i bransoletę. Zestaw taki będzie droższy, ale ogólnie cena będzie zależeć od kruszcu i kamienia.

biżuteria, prezent, komplet

Eleganckie kolczyki

Poza naszyjnikami i pierścionkami panowie chętnie będą wręczać swoim żonom eleganckie kolczyki. Decydując się na taki upominek powinniśmy pamiętać o tym, że konieczne jest dopasowanie do biżuterii jaką do tej pory wybierała ukochana. Dla przykładu, jeśli kobieta będzie preferować dodatki na bazie żółtego złota kolczyki na rocznicę również musza być wykonane z tego kruszcu. Jeśli chodzi o kolor kamienia należy go dopasowywać do urody żony. Kolczyki złote i srebrne tonacje bez dodatków to klasyczny wybór. Można także sięgnąć po ponadczasowe połączenie czerni i bieli co dobrze się sprawdza. Od jakiegoś czasu można powiedzieć, że rynek biżuterii wraca właśnie do klasyki i takich propozycji na rynku pojawia się coraz częściej. Dość często będzie się można z tym obecnie spotkać, że kontrastująca czerń i biel cieszy się sporym zainteresowaniem i dość często można się z tym spotkać.

Oryginalnie - Broszki

Panowie, którzy chcą podarować żonie wyjątkową biżuterię powinni zwracać uwagę na stylowe broszki. W sklepach jubilerskich znajdziemy propozycje, które mają nieco skromniejsza odsłonę, ale nie brakuje nam również ciekawych dodatków, które są mocno zdobione. Warto będzie postawić również na niebanalne broszki, które mają kolorowe kamienie szlachetne. Taka opcja prawdopodobnie podbije serce każdej kobiety. Taka elegancka biżuteria może mieć postać motyla, który będzie dekorowany perłą barokową oraz brylantami. Ciekawym wyborem okazują się także broszki, które mają formę florystyczną, dzięki temu są takim rozwiązaniem, które jest bardzo uniwersalne.

Biżuteria taka jest ciekawym pomysłem na prezent z okazji rocznicy, szczególnie gdy będzie nam zależeć na eleganckim i jednocześnie drogocennym upominku. Dobrym pomysłem będą klasyczne kolczyki czy naszyjniki takie jak oryginalne broszki, które wyróżniają się stylowym designem.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl