Żartujemy: zabawna biżuteria to niekonwencjonalny trend dla fashionistek z poczuciem humoru

Żartujemy: zabawna biżuteria to niekonwencjonalny trend dla fashionistek z poczuciem humoru

Ci, którzy lubią nosić tylko klasykę jako dodatki, muszą przemyśleć swoje podejście w tym sezonie. Moda głosuje na śmiałość, kicz i młodzieńczy zapał. Zgodnie z modą. biżuteria segment, podążając za modą, odrzuca nudne, tradycyjne wzory i oferuje ironiczna biżuteria

Asortyment ironicznej biżuterii dla podniesienia nastroju. Akcesoria z poczuciem humoru pomogą wyróżniać się ...ale również w taki sposób, abyś wyróżniał się z tłumu. Koniecznie zapoznaj się z tym nowym trendem: obiecujemy, że pokochasz jego blask!

Sekret ironicznej biżuterii

Dodatki do biżuterii mają opinię obowiązkowych. Dawniej były one postrzegane jako oznaka bogactwa i statusu społecznego. Ale te czasy już dawno minęły. Dzisiaj . biżuteria . - jest szansą swoją osobowość, opowiedzieć o swoim wewnętrznym świecie.

Oczywiście klasyka w postaci eleganckich modeli i luksusowych dodatków z kamieniami jest ponadczasowa. Ale dziś taka biżuteria wydaje się zbyt banalna i nudna, by ją oglądać z tyłu. za nimi. Ale pojawił się nowy trend. ...biżuteria z poczuciem humoru... - to inna sprawa.

Współcześni projektanci sugerują porzucenie konserwatywnego podejścia do doboru dodatków i nie bać się niekonwencjonalne rozwiązania. Co powiesz na srebrny monopierścień w kształcie widelca? A może złoty, szklany wisiorek? A może chciałbyś pierścionek w kształcie hot-doga z metalu szlachetnego? Wyobraźnia projektantów nie zna granic. Segment biżuterii odchodzi od prymitywizmu i pogrąża się w ironii i lekko zwariowany pop-art.

Trend ten nie tylko zagościł na wybiegach i "pojawił się" na ulicach. Ku zaskoczeniu samych projektantów biżuteria z poczuciem humoru Biżuteria z poczuciem humoru od razu przypadła do gustu klientom. Okazało się, że miłośnicy biżuterii byli gotowi na zmianę gustu. Co więcej, sami nabywcy kształtowali popyt na modele ironiczne. Biżuteria ma tendencję do wyglądania zbyt nudno; większość modeli nie pasuje do luźnego wyglądu, tak uwielbianego przez fashionistki i fashionistów. Zabawne dodatki, wręcz przeciwnie, dodadzą wigoru swobodnym strojom.

Twórcy zabawnej biżuterii proponują nowy sposób patrzenia na kamienie. Nawet diamenty mogą nie być tak poważne, jak jesteśmy przyzwyczajeni je widzieć. Rozproszenie diamentów na wisiorku w formie szkieletu z syrenim ogonem i kamienie nie wydają się już tak statusowe. Granat, symbolizujący farsz na pizzy, którego kawałki tworzą bransoletę, również traci status selektywności. Ale to też jest dobre. Prawdziwi wielbiciele kamieni znają ich wartość. Poprzez głupią biżuterię flirtują z modą biżuteryjną, która do niedawna była zbyt konserwatywna i narzucała społeczeństwu swoją prymitywność.

Umiejętność śmiania się z siebie, wychodzenia poza schematy i bycia kimkolwiek jest niezwykle ważną cechą, która jest wysoko ceniona w dzisiejszym świecie. Dlatego też nowy trend promujący ironię w biżuterii został tak szybko podchwycony przez masy. Oczywiście, konserwatyści są nadal w szoku, ale jeśli chcesz nadążyć za modą, a następnie spróbować na wesołych akcesoriów jest zdecydowanie konieczne. Styliści są przekonani, że trend ten nie pojawił się z dnia na dzień i z pewnością utrzyma się przez kilka sezonów.

Gdzie jubilerzy szukają inspiracji?

Śmieszna biżuteria może być dziwna, ale nigdy nudna, słodka, naiwna. Jubilerzy inspirują się swoim otoczeniem. Stąd kolczyki w kształcie kandelabrów, broszka w kształcie tarczy, spinki do mankietów w kształcie pigułek i wiele innych dodatków, które przypominają nam o tym, co widzimy na co dzień.

Wyobraźnia rzemieślników z pewnością nie ma granic. Częściej jednak zwracają się ku następującym tematom.

  • Flora. Broszki, wisiorki w formie biegnącego drzewa, kolczyki i pierścionki z warzywami, owocami i jagodami - jest wiele wariantów dla miłośników przyrody.
  • Fauna. Króliki, psy, koty i sowy to "ulubieńcy" jubilerów. Zabawne ozdoby z owadami są również powszechne. Produkty zazwyczaj bardzo słodkie i dziecinnie urocze, wnoszą do wizerunku osoby nutkę dziecięcej spontaniczności.
  • Fantazyjne. Ramię Szkieletowa ręka, syrenka, mumia - takich dekoracji z pewnością nie można nazwać banalnymi. Ekstrawaganckie modele są zazwyczaj wybierane przez odważne kobiety, które uwielbiają zwiększoną uwagę na swoją osobę.
  • Żywność. Kolczyki z makaronem, wisiorek z koktajlem, broszka z babeczką, pierścionek z jajkiem, wisiorek na bransoletce w kształcie loda - jubilerzy chwalą to, co kochają. Uwaga, "jadalne" akcesoria wyglądają tak wiarygodnie, że wzmagają apetyt.
  • Miłość. Przyciągające wzrok charmsy, usta, mrugające serce - to wszystko z pewnością wprawi Cię w romantyczny nastrój. Nie jest łatwo znaleźć kreatywne rozwiązania dla ponadczasowego tematu, ale jubilerzy potrafią zaskakiwać.

Rzemieślnicy często wykorzystują emalię do tworzenia humorystycznych dodatków do biżuterii. Kamienie nie są elementem koniecznym, ale większość modeli je posiada. Klejnoty sprawiają, że biżuteria jest jaśniejsza i bardziej zauważalna, bo przecież grzechem jest ukrywać banalne znaleziska!

Jak nosić zabawną biżuterię, aby wyglądać stylowo

Śmieszna biżuteria ma być ironiczna, ale nie musi być karykaturalna. Dowiedz się, jak prawidłowo je nosić! Biżuteria funky idealne do stylu boho, casual czy sportowego szyku: dodadzą Twojej stylizacji jeszcze więcej luźnego charakteru. Wesołe akcesoria Kobieta może być noszony pod spodnium, ale tylko wtedy, gdy ten sam strój jest w połączeniu z trampkami. Teraz ta kombinacja jest niezwykle popularna. Na spotkanie biznesowe nadal warto wybrać klasyczny, w przeciwnym razie możesz być postrzegany jako niepoważny i frywolny.

Biżuteria ironiczna może być noszona pod suknią wieczorową. Należy jednak wybrać model odpowiedzialnie: akcesorium powinno odpowiednio rozcieńczyć luksusowy łuk, "flirtować" z publicznością, a nie zamieniać wieczorny obraz w dziecinny. Wybierz modele z kamieniami szlachetnymi: nawet obleczone w niepoważny kształt, nie tracą nic ze swojego wdzięcznego piękna, po prostu wydają się mniej pretensjonalne. Pamiętaj, że eklektyzm jest w modzie, ale musi być dobrze przemyślany.

Eksperymentuj z wyglądem za pomocą biżuterii. Nie bój się mieszać i łączyć trendów. Na przykład, ironiczne dodatki można połączyć z minimalistycznymi. Świetnym rozwiązaniem jest warstwowanie: noś kilka łańcuszków z wisiorkami, kilka bransoletek, trio pierścionków i pamiętaj, aby wśród nich znalazł się model z ironicznym przesłaniem. Elegancki wygląd z modnymi dodatkami to sygnał dla innych, że jesteś otwarta na nowości, ale dobry gust i wyczucie stylu zawsze stoją na pierwszym miejscu.

Więcej na: http://pierscionkizareczynowe.edu.pl

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl