Grawerowanie pierścionka zaręczynowego

Grawerowanie pierścionka zaręczynowego

Grawerowanie obrączki ślubnej
Chcielibyśmy podzielić się kilkoma inspiracjami z grawerowanymi wiadomościami wewnątrz obrączek. Pamiętaj, że wiadomość wewnątrz pierścionków zaręczynowych jest tylko dla Was dwojga - nikt nie musi wiedzieć, co tam jest napisane. Więc, oto kilka myśli...

DATY I NAZWISKA. Wiele osób wybiera kombinację imion i dat dla swojego napisu. Oba wasze imiona, inicjały, nowe małżeńskie imię, data poznania, data rozpoczęcia związku, data ślubu lub oświadczyn - są one wyjątkowe, szczególne dla was i zostaną zapamiętane na zawsze. Możesz też zachować prostotę, umieszczając swoje inicjały i znak plusa między nimi. Możemy również wykonać serduszka - omów to z nami i zobacz jakie inne symbole możemy wygrawerować.

DROBNE WIADOMOŚCI. "Kocham Cię", "Razem i na zawsze" to szczególne słowa, które wybiera wiele osób. Czy wasza dwójka ma jakiś wyjątkowy sposób na powiedzenie "kocham cię" i jest to między wami? Albo zdanie, które zawsze wypowiadacie, aby zaznaczyć, co dla siebie nawzajem znaczycie? Jak o "Przygody czekają na nas" lub "W nieskończoność i dalej", aby oznaczać podniecenie przygody, jak przejść do następnego etapu swojego życia razem. Pamiętajcie, że wiadomość wewnątrz waszych zaręczyn lub obrączek jest tylko dla was dwojga.

MIEJSCE. Wiele par ma swoje miejsce, które jest dla nich ważne. Na przykład miejsce, w którym się poznali, gdzie wyjeżdżają na wakacje, gdy tylko jest to możliwe, a może miejsce ślubu. Może można wygrawerować, że lokalizacja wewnątrz pierścienia (s) lub iść tajemniczy i umieścić współrzędne miejsca tam.

SŁOWA. Niektórzy z nas mają umiejętności inne niż wyrażanie swoich myśli i często uważają, że ktoś inny może wyrazić nasze myśli lepiej niż my sami. Czy masz piosenkę, wiersz, linię z książki lub filmu, która wyraża to, co czujesz do swojego partnera? Jeśli jest krótki, możemy go umieścić po wewnętrznej stronie obrączki. "All you need is love", "The wind beneath my wings" to świetne przykłady. Masz teksty z tysięcy piosenek, albo linijkę z filmu, który poszedłeś zobaczyć na pierwszej randce, albo słowa, które prawie opowiadają twoją historię? Zwróć tylko uwagę na liczbę znaków!

PODAĆ DATĘ ZŁOŻENIA WNIOSKU. Grawerowanie swój pierścionek zaręczynowy zawsze zabierze Cię z powrotem do momentu zaproponował, łzy radości i wszystko.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl