Modne kolczyki dla nastolatki - jakie wybrać?

Modne kolczyki dla nastolatki - jakie wybrać?

Jakie kolczyki są najlepsze dla nastolatek i młodych kobiet? Przeglądamy najbardziej modne w tym sezonie modele i radzimy, na które z nich zwrócić szczególną uwagę. Jaki styl będzie rządził przez najbliższe miesiące? Sprawdź naszą listę.

Kolczyki z kolorową emalią

Zestawienie otwierają modne kolczyki wykonane z kolorowej emalii. Ta nietypowa propozycja, która dopiero niedawno pojawiła się na rynku jubilerskim, szybko zyskała uwagę młodych dziewczyn i kobiet.

Co wyróżnia taką biżuterię? Po pierwsze, jest swobodna i niezobowiązująca

Ma bardzo zabawną estetykę. To "mrugnięcie" do świata i ukłon w stronę młodzieńczej energii. Wielobarwne kolczyki z emalią i geometrycznymi elementami to idealny wybór na imprezę, czy randkę. Warto spróbować!

Kolczyki z napisami lub wzorami

Jakie jeszcze rzeczy kochają nastolatki? Akcesoria z napisami lub wszelkiego rodzaju wzorami. Biżuteria ta znana jest z estetyki inspirowanej kreskówkami. Można ją znaleźć na plecakach, piórnikach, czy dekoracjach domowych dla młodzieży. W ostatnich latach.

Nie jest zaskoczeniem, że modne kolczyki wykorzystują taką stylistykę. Modnymi elementami biżuterii są napisy takie jak "Love", wzory gwiazdek, emotikony, symbole "XOXO". To figlarne i dzikie spojrzenie na biżuterię, które jest idealne dla nastoletnich dziewczyn. Polecamy! Sprawdź tutaj >>

kolczyki minimalistyczne

Modne, minimalistyczne kolczyki

Ze względu na swój krzykliwy i ozdobny charakter, powyższe pomysły cieszą się dużą popularnością. Jednak nie wszystkie nastolatki uwielbiają ten styl estetyki. Trzeba mieć do tego szacunek. Niektóre młode dziewczyny wolą minimalizm, czyli coś zupełnie odwrotnego.

Kolczyki Modeable o minimalistycznym designie są więc zachowawcze w swojej formie. Nie posiadają elementów wyróżniających się, widocznych z daleka. Można je określić jako kolczyki minimalistyczne przez ich delikatne, pozłacane i subtelne kształty. Są subtelnym uzupełnieniem stylizacji, a nie jej akcentem.

Kolczyki "Koło"

Widać wyraźny powrót do nostalgii za elementami z lat 90-tych. Nastoletnie dziewczyny urodzone w tej dekadzie mają sentyment do przeszłości. Wiszące kolczyki "kółka" to już od lat 90.

Zostały pokochane przez dziewczyny za ich niepowtarzalny styl, oraz wpływ, jaki wywierają. Te modne kolczyki są świetne na wieczorne wyjście z przyjaciółmi lub do noszenia z trampkami i kurtką typu bomber.

Kolczyki w stylu boho

W ostatnich sezonach wzrosło zainteresowanie stylem boho i etnicznym. Dotyczy to nie tylko aranżacji wnętrz, ubrań, ale również biżuterii. Producenci odpowiadają na to zapotrzebowanie, tworząc modne kolczyki, które odzwierciedlają hipisowski styl życia.

Kolczyki boho, czyli Produkty z zawieszkami, które wyglądają jak kwiaty lub mają haczyki poruszające się na wietrze to świetny wybór dla nastolatek, które nie boją się wyrażać swojej kreatywności.

ROREN / Robert Siudek / Renata Kowalska
ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

· 12 422 03 50
· 12 431 21 47

sklep@roren.pl